Pozemek, Šípková, Černošice - Praha-západ | 1
Pozemek, Šípková, Černošice - Praha-západ | 2
Pozemek, Šípková, Černošice - Praha-západ | 3
Pozemek, Šípková, Černošice - Praha-západ | 4
Pozemek, Šípková, Černošice - Praha-západ | 5
Pozemek, Šípková, Černošice - Praha-západ | 6

Pozemek

2 867 m2

Praha-západ, Černošice, Šípková

21 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek s nádherným výhledem leží na jižním svahu u CHKO Český kras, na kraji města Černošice u Berounky s jedinečnou atmosférou, kompletní infrastrukturou a krásným okolím s přírodními parky. Pohodlná vzdálenost od Prahy, která je rychle dostupná přímými a častými vlakovými spoji.

Prosluněná plocha určená k výstavbě rodinného domu má výměru 1 928 m2, součástí nemovitosti je i pozemek, na kterém se rozkládá les (939 m2). Příjezd k pozemku je po nové zpevněné komunikaci. Všechny přípojky jsou na pozemku (voda, elektřina, kanalizace i plyn).

Naprosto klidná lokalita u lesa nabízí krásné výhledy na přírodní park Hřebeny. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází supermarket, lékárna nebo sportoviště, další občanská vybavenost je v centru Černošic vzdáleném 5 minut jízdy autem nebo autobusem. Ve městě funguje několik mateřských škol včetně mezinárodních, základní škola, ZUŠ, mateřské centrum nebo knihovna, sportovní vyžití umožňuje sportovní hala i venkovní sportovní areál, zimní stadion, tenisové kurty, skatepark, Sokol i městská pláž s beachvolejbalovým kurtem. Jsou zde také restaurace, kavárny, cukrárny i bistra. Cesta na okraj Prahy zabere pouhých pár minut, jízda vlakem až do centra na Hlavní nádraží trvá necelou půlhodinu.

Celková plocha 2 867 m2.

Cena celkem 21 500 000 Kč / 838 534 €
Cena / m2 7 499 Kč za m2 / 292,5 € za m2
Celková plocha 2 867 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38795

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.