Pozemek, Václava Chocholy, Koloděje - Praha 9 | 1
Pozemek, Václava Chocholy, Koloděje - Praha 9 | 2
Pozemek, Václava Chocholy, Koloděje - Praha 9 | 3
Pozemek, Václava Chocholy, Koloděje - Praha 9 | 4
Pozemek, Václava Chocholy, Koloděje - Praha 9 | 5
Pozemek, Václava Chocholy, Koloděje - Praha 9 | 6
Pozemek, Václava Chocholy, Koloděje - Praha 9 | 7
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 024 m2

Praha 9, Koloděje, Václava Chocholy

9 970 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rohový stavební pozemek o výměře 1 024 m2 je součástí nové vilové čtvrti v městské části Praha-Koloděje, místa, kde se působivě propojuje historické vesnické jádro, gotický zámek s rozlehlou oborou a dobře rozvinutá infrastruktura k pohodlnému životu.

Rovinatý stavební pozemek je určen pro čistě obytnou zástavbu, kdy hlavním využitím dle územního plánu je plocha pro bydlení. Přípojky elektřiny, vody, kanalizace i plynu se nachází na pozemku. Příjezd z jihovýchodní strany je po nové osvětlené asfaltové komunikaci, na severozápadní straně z obytné zóny se zámkovou dlažbou.

Plocha leží v severní části Kolodějí, v blízkosti sportovně oddychového areálu Na Vinici s venkovní posilovnou a dětským hřištěm. Mateřská a základní škola jsou vzdáleny cca 2 minuty jízdy autem. V místě funguje prodejna potravin, restaurace, tenisové kurty nebo jízdárna. Autobusy zajišťují spojení ke stanicím metra linky A Skalka, linky B Černý Most i linky C Letňany nebo k železničním zastávkám Uhříněves či Běchovice. Pro cesty autem je výhodou snadné napojení na Štěrboholskou spojku, jízdu ještě urychlí chystaný obchvat. Plánované vedení obchvatu v terénním zářezu sníží ovlivnění okolních oblastí hlukem. Čtvrť obklopuje několik velkých zelených ploch a přírodních parků: Klánovický les, Lítožnice, Říčanka, Rokytka nebo nedávno založený lesopark V Panenkách.

Celková plocha 1 024 m2.

Cena celkem 9 970 000 Kč / 393 449 €
Cena / m2 9 736 Kč za m2 / 384,2 € za m2
Celková plocha 1 024 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38806
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.