Pozemek, Karafiátová, Jesenice - Praha-západ | 1
Pozemek, Karafiátová, Jesenice - Praha-západ | 2
Pozemek, Karafiátová, Jesenice - Praha-západ | 3
Pozemek, Karafiátová, Jesenice - Praha-západ | 4
Pozemek, Karafiátová, Jesenice - Praha-západ | 5
Pozemek, Karafiátová, Jesenice - Praha-západ | 6
Pozemek, Karafiátová, Jesenice - Praha-západ | 7
Pozemek, Karafiátová, Jesenice - Praha-západ | 8
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 201 m2

Praha-západ, Jesenice, Karafiátová

12 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rovinatý pozemek o výměře 1 202 m2 připravený ke stavbě je součástí bezpečné uzavřené vilové čtvrti postupně vznikající na klidném místě v části obce Jesenice Osnice v bezprostřední blízkosti Průhonického parku, rozlehlého zámeckého lesoparku chráněného UNESCO. Pohodlný dosah Prahy i všech služeb včetně mezinárodních škol.

Upravený stavební pozemek je ideální pro rodinný dům. Maximální míra zastavitelnosti pozemku činí 20 %, zastavěná plocha budoucího domu tak může být až 240 m2 a zároveň je zaručen dostatečný odstup od okolních domů. U pozemku vedou veškeré sítě (plyn, voda, kanalizace, elektřina), příjezd je po asfaltové komunikaci.

Místo umožňuje těsný kontakt s přírodou i jednoduchý přístup ke všemu potřebnému. V blízkosti je mateřská škola, golfové odpaliště, tenisové kurty nebo jezdecké kluby. Průhonický park umožňuje trávit hodiny procházkami uprostřed přírody. Obchody a další služby fungují v centru Jesenice, v blízkých Průhonicích nebo obchodně-zábavní zóně v Čestlicích. Prestižní škola Sunny Canadian International School je vzdálena 5 minut jízdy, centrum Prahy okolo půl hodiny. Cesty urychluje snadný nájezd na Pražský okruh i dálnici D1.

Celková plocha 1 201 m2.

Cena celkem 12 000 000 Kč / 473 560 €
Cena / m2 9 992 Kč za m2 / 394,3 € za m2
Celková plocha 1 201 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39190

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.