Pozemek, Velká Úpa, Pec pod Sněžkou - Trutnov | 1
Pozemek, Velká Úpa, Pec pod Sněžkou - Trutnov | 2
Pozemek, Velká Úpa, Pec pod Sněžkou - Trutnov | 3
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 203 m2

Trutnov, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa

3 950 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Investiční příležitost – pozemek o výměře 1 203 m2 se nachází přímo u sjezdovky, blízko vyhlášených skiareálů a centra jednoho z nejvýznamnějších českých horských středisek Pece pod Sněžkou. Místo je součástí krásné krkonošské přírody u Krakonošova údolí pod Pěnkavčím vrchem.

Plocha rozkládající se v nadmořské výšce cca 750 m n. m. je orientována na jih, východ a západ. Dle územního plánu je pozemek v území „oranžové lokality“, kterou se rozumí plochy částí města těsně přiléhající k centru, charakteristickém pravidelnou roztroušenou zástavbou po celém území, v harmonickém splývání s krajinou. Pro účely rovnoměrně vyvážené a zároveň různorodé zástavby se stanovuje regulace novostaveb regulačním vzorcem, tzv. „regublinou“.

Velká Úpa je pohodlně přístupná, v blízkosti se nachází vyhlášené horské středisko Pec pod Sněžkou se širokou nabídkou služeb. Okolí protíná velké množství značených turistických tras, pro milovníky náročných cyklotúr jsou přichystané i cyklostezky. V zimě se nabízejí široké možnosti sjezdového i běžeckého lyžování nebo výšlapů a následných krásných sjezdů na skialpech.

Celková plocha 1 203 m2.

Cena celkem 3 950 000 Kč / 155 084 €
Cena / m2 3 283 Kč za m2 / 128,9 € za m2
Celková plocha 1 203 m2
Typ pozemku Les
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39220

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.