Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 1
Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 2
Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 3
Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 4
Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 5

Pozemek

863 m2

Praha 5, Smíchov

49 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Unikátní pozemek o výměře 863 m2 se rozkládá na jižním svahu uprostřed reprezentativní vilové čtvrti Na Hřebenkách na rozhraní Prahy 5 a 6, v atraktivní a velmi klidné lokalitě v dosahu veškerých služeb. Součástí nabídky je projekt na výstavbu prostorné vily s úchvatnými panoramatickými výhledy.

Jižně orientovaná plocha
je nyní zahradou se vzrostlými stromy. Přístup k pozemku bude po prodloužení slepé asfaltové komunikace.

Návrh domu počítá se čtyřpodlažním domem zasazeným do svahu. Vstupní úroveň bude dle návrhu obsahovat 3 pokoje s vlastními koupelnami, šatnu, velkou schodišťovou chodbu s posezením a předsíň s přímým vstupem zvenku i z garáže. O úroveň níže se počítá s velkoryse pojatým obytným prostorem (103 m2) propojeným s obrovskou kuchyní s jídelnou. Na obývací pokoj naváže celoprosklenou stěnou lodžie s prvotřídním výhledem na panorama Prahy. Dále zde může vzniknout pracovna, spíž, prádelna a toaleta. Podlaží propojené s hlavní částí zahrady je vyhrazeno pro wellness zónu s bazénem, saunou a zázemím, budou zde i skladovací prostory. Parkování je řešeno dvojgaráží a dalšími 2 venkovními stáními. Všechny úrovně mají být propojeny vnitřním i venkovních schodištěm a výtahem.

Poloha u slepé ulice zaručuje dokonalý klid. V pěším dosahu je mezinárodní školka a státní MŠ i ZŠ, široké možnosti sportovního vyžití poskytuje blízký Strahovský stadion i nedaleké ragbyové hřiště či tenisové kurty, blízko je do parku Ladronka nebo Petřínských sadů. Tradiční rezidenční čtvrť vyniká množstvím honosných prvorepublikových vil. Dopravní spojení zajišťuje autobus jedoucí ke stanicím metra Petřiny, Dejvická, Jinonice nebo Anděl i k tramvajovým zastávkám, autem se lze rychle napojit na Plzeňskou i Bělohorskou ulici.

Nabízená hmotová studie rodinného domu nemá připomínek od OÚR.

Celková plocha 863 m2.

Cena celkem 49 500 000 Kč / 1 956 522 €
Cena / m2 57 358 Kč za m2 / 2 267,1 € za m2
Celková plocha 863 m2
Typ pozemku Zahrada
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39569

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.