Pozemek, U Rybníka, Nové Strašecí - Rakovník | 1
Pozemek, U Rybníka, Nové Strašecí - Rakovník | 2
Pozemek, U Rybníka, Nové Strašecí - Rakovník | 3
Pozemek, U Rybníka, Nové Strašecí - Rakovník | 4
Pozemek, U Rybníka, Nové Strašecí - Rakovník | 5
Pozemek, U Rybníka, Nové Strašecí - Rakovník | 6
Pozemek, U Rybníka, Nové Strašecí - Rakovník | 7
Pozemek, U Rybníka, Nové Strašecí - Rakovník | 8
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 264 m2

Rakovník, Nové Strašecí, U Rybníka

6 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek určený k bydlení, na působivém místě u rybníka na konci obce, se nachází na okraji Křivoklátské vrchoviny, západně od Prahy, s rychlou dostupností do metropole (cca 30 min autem).

Na pozemku je dle územního plánu možno vybudovat nízkopodlažní rodinný dům s obytným podkrovím, do 150 m2 zastavěné plochy, případně i penzion. Vše závisí na posouzení individuálního projektu. Připojení elektřiny v jednání. Na pozemku je nutno vyvrtat studnu. Místní komunikace vede až k parcele.

Lokalita nabízí velmi klidné bydlení, hned u přírodního parku. V pěším dosahu jsou turistické trasy v hlubokých lesích CHKO Křivoklátsko, poblíž Lánská obora nebo krásné rybníky. Město Nové Strašecí, na jejímž území pozemek leží, disponuje výbornou občanskou vybaveností, v místě je školka, škola i gymnázium, veškeré služby, poliklinika i sportovní stadion. Vlaková stanice je vzdálena 7 minut pěšky, do centra Prahy (Anděl) je to autem 35 minut.

Výměra 1 264 m2.

Cena celkem 6 900 000 Kč / 268 587 €
Cena / m2 5 459 Kč za m2 / 212,5 € za m2
Celková plocha 1 264 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39903

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.