Pozemek, Barrandov - Praha 5 | 1
Pozemek, Barrandov - Praha 5 | 2
Pozemek, Barrandov - Praha 5 | 3
Pozemek, Barrandov - Praha 5 | 4
Pozemek, Barrandov - Praha 5 | 5
Pozemek, Barrandov - Praha 5 | 6
Pozemek, Barrandov - Praha 5 | 7

Pozemek

17 570 m2

Praha 5, Barrandov

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Ucelený soubor pozemků v přírodním parku Radotínsko-Chuchelský háj o celkové výměře 17.570 m2 leží nad Chuchelskými lázněmi známými léčivým Mariánským pramenem. Vyjímečné místo poskytující naprostý klid a soukromí je strategicky umístěno mezi Barrandovem a Chuchlí.

Pozemek se nachází nad Čertovou strouhou, která přímo navazuje na lázně a má vlastní vydatnou studnu, která čerpá vodu tekoucí dále do Mariánského pramene, který byl rozborem složení v roce 1760 prohlášen profesorem Janem Antonínem Scrinci za léčivý. Na pozemek je přivedena elektřina. Centrální část pozemku je oplocená (7.696 m2), má nově vybudovanou asfaltovou příjezdovou komunikaci ze Slivence a dvě vjezdové brány na dálkové ovládání a kamerový systém. Okolní pozemky volně přechází v les a louky.

Barrandov a Slivenec s veškerou občanskou vybaveností jsou vzdáleny jen pár minut jízdy autem a cesta do centra trvá 15-20 minut.

Výměra 17.570 m2.

Cena celkem Cena na vyžádání
Celková plocha 17 570 m2
Typ pozemku Zahrada
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40162

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.