Pozemek, V Necičkách, Vysoký Újezd - Beroun | 1
Pozemek, V Necičkách, Vysoký Újezd - Beroun | 2
Pozemek, V Necičkách, Vysoký Újezd - Beroun | 3
Pozemek, V Necičkách, Vysoký Újezd - Beroun | 4
Pozemek, V Necičkách, Vysoký Újezd - Beroun | 5
Pozemek, V Necičkách, Vysoký Újezd - Beroun | 6
Pozemek, V Necičkách, Vysoký Újezd - Beroun | 7
Pozemek, V Necičkách, Vysoký Újezd - Beroun | 8
Pozemek, V Necičkách, Vysoký Újezd - Beroun | 9

Pozemek se stavebním povolením

1 556 m2

Beroun, Vysoký Újezd, V Necičkách

12 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Atraktivní pozemek s podanou žádostí o stavbní povolení (předpokládaný termín vydání jaro 2022) vhodný k výstavbě rodinné vily se nachází nedaleko Prahy, jihozápadním směrem v oblíbené rezidenční oblasti plné lesů, poblíž prominentního golfového hřiště.

Jedinečný stavební pozemek o výměře 1.556 m2 je umístěn na velmi mírném jižním svahu s trvalým nechráněným výhledem do otevřené krajiny na jižní stranu (pozemky na druhé straně ulice nejsou dle územního plánu určeny k výstavbě). K pozemku je hotová kompletní projektová dokumentace, stavební povolení se očekává během října 2021. Pozemek má hotové přípojky na inženýrské sítě a je potvrzeno obcí, že bude možné z pohledu kapacit sítí (především voda a kanalizace) jej na ně napojit. U elektřiny bylo již aktivované připojení pro přípravné a stavební práce. Vzhledem k možnosti zastavitelnosti až 30 % plochy je pozemek vhodný i k výstavbě větší vily nebo vícegeneračního bydlení.

Projekt dle vizualizace počítá s rodinnou vilou o podlahové ploše 312 m2 v dispozici 7 + kk. Architekt navrhl velký obývací pokoj s výměrou 80 m2, manželskou ložnici s en-suite šatnou a koupelnou, 4 další ložnice, pracovnu, wellness a celkem 4 koupelny.

Lokalita nabízí výborné spojení do Prahy, díky napojení na D5 je centrum města (Anděl/Smíchov) 25 minut jízdy. Na druhou stranu se rozprostírá příroda Českého krasu. V okolí jsou hluboké lesy, Berounka a oblíbená výletní místa Karlštejn a Svatý Jan pod Skalou. Hned za pozemkem teče Karlický potok. V obci Vysoký Újezd, na jejímž okraji pozemek leží, se nachází veškeré základní služby: škola i školka, pošta, obchod s potravinami, dětské a fotbalové hřiště. V obci je také zastávka autobusu který jezdí do Prahy - Zličína nebo do Berouna. Pozemek leží nedaleko golfového resortu Albatross s restaurací a klubovnou.

Výměra 1 556 m2

Cena celkem 12 990 000 Kč / 528 478 €
Cena / m2 8 348 Kč za m2 / 339,6 € za m2
Celková plocha 1 556 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40213
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby