Pozemek, Potoční, Šestajovice - Praha-východ | 1
Pozemek, Potoční, Šestajovice - Praha-východ | 2
Pozemek, Potoční, Šestajovice - Praha-východ | 3
Pozemek, Potoční, Šestajovice - Praha-východ | 4
Pozemek, Potoční, Šestajovice - Praha-východ | 5
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

843 m2

Praha-východ, Šestajovice, Potoční

12 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rovinatý pozemek s platným stavebním povolením na stavbu rodinného domu se nachází v obci Šestajovice ležící na východním okraji Prahy.

Přípojky všech sítí
se nacházejí na pozemku. Součástí nabídky je kompletní projektová dokumentace. V případě nového projektu je nutné dodržet zastavitelnost 30 %.

Plánovaný dům má dispozici 5+1, v přízemí je naplánován obývací pokoj s kuchyní a přístupem do zahrady, pokoj (např. pracovna nebo hostinská ložnice), koupelna, komora a předsíň. V patře se počítá se 3 ložnicemi, koupelnou, samostatnou toaletou a šatnou. Parkování má být zajištěno v garáži.

Obec poskytuje vše potřebné pro příjemné rodinné bydlení: klid, dobrou dopravní obslužnost i infrastrukturu. V docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola nebo sportovní hala, blízko je supermarket, poliklinika s lékárnou i pošta. Do centra Prahy se lze dostat autobusovými a následně vlakovými spoji, autem je možné se rychle napojit na dálnici D11. Možnosti sportovního vyžití a relaxace v přírodě nabízí rozlehlý Klánovický les, který je součástí přírodního parku Klánovice-Čihadla.

Celková plocha 843 m2, plánovaný dům: užitná plocha 145,68 m2, zastavěná plocha 115,13 m2.

Cena celkem 12 900 000 Kč / 502 728 €
Cena / m2 15 302 Kč za m2 / 596,4 € za m2
Celková plocha 843 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40417

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.