Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 1
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 2
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 3
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 4
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 5
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 6
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 7
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 8
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 9
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 10
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 11
Pozemek, Legionářská, Brno - venkov - Brno | 12
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

4 000 m2

Brno, Brno - venkov, Legionářská

6 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Jedinečná nabídka pozemku o výměře 4 000 m2 v přírodním parku pod Akátovou rozhlednou u Židlochovic. Kouzelný vzrostlý a citlivě udržovaný meruňkový sad, schovaný před městským ruchem, a přesto v jeho blízkosti a rychlém dosahu. Ideální pro toho, kdo hledá neotřelý prostor pro vlastní bydlení, trávení volného času nebo vytvoření místa pro investiční záměry, například glamping.

Zhruba 1/3 plochy tvoří okrasná zahrada, zbytek sad a louka. Na pozemku se nachází 3 chaty s číslem evidenčním. První chata (cca 45 m2) je po kompletní rekonstrukci v moderním stylu, druhá (cca 60 m2) je v původním, ale udržovaném stavu, třetí chata (25 m2) je včelín předělaný na vzdušné studio. Mimo toho je na pozemku i terasa, zázemí (WC, úložný prostor) a příprava na letní koupelnu ve skleníku. Povoleno je zde stavět neomezený počet staveb do 25 m2 (nesmí být při kolaudaci funkčně propojené) či stavět pod úrovní terénu (jedna strana může být odkopaná s okny). Při splnění daných pravidel lze postavit i dům pro celoroční bydlení.

Na pozemku nejsou inženýrské sítě, pouze voda ze studny, a příprava na off-grid řešení (solární panely, propan-butan zásobník, výstavba jímky, využití dešťové vody). Vzrostlé stromy i okrasné keře jsou dobře udržované, prosvětlené a ozdravené. Příjezd vede po zpevněné lesní cestě.

Pozemek se nachází pouhých 800 metrů od židlochovického náměstí Míru. Ve městě fungují veškeré služby, s okolními městy a Brnem (20 minut jizdy) je velmi dobře propojeno vlaky i autobusy. Díky poloze mezi dálnicemi D52 a D2 je také skvěle dostupné autem, blízko je CHKO Pálava a rakouské i slovenské hranice.

Celková plocha 4 000 m2.

Cena celkem 6 000 000 Kč / 244 598 €
Cena / m2 1 500 Kč za m2 / 61,1 € za m2
Celková plocha 4 000 m2
Typ pozemku Zahrada
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40487

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.