Pozemek, Za Roklí, Statenice - Praha-západ | 1
Pozemek, Za Roklí, Statenice - Praha-západ | 2
Pozemek, Za Roklí, Statenice - Praha-západ | 3
Pozemek, Za Roklí, Statenice - Praha-západ | 4
Pozemek, Za Roklí, Statenice - Praha-západ | 5
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

994 m2

Praha-západ, Statenice, Za Roklí

11 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek o velikosti téměř 1 000 m2 vhodný k výstavbě rodinného domu leží v klidné vilové čtvrti se spoustou zeleně v části obce Statenice Černý Vůl na severozápadním okraji Prahy.

K pozemku jsou převedeny všechny inženýrské sítě (elektro, voda, plyn, kanalizace). Plocha přibližně tvaru obdélníku (cca 41,5 x 25 m) je oplocená. Terén je rovinatý s malým převýšením s nejvyšším bodem v severní části pozemku.

Zastavitelnost činí 25 %, maximální výška zástavby může být 2 nadzemní podlaží + podkroví. Na pozemku je vybudován bazén, jsou zde vzrostlé stromy a bohatá zeleň.

Pozemek se nachází v klidné slepé ulici rezidenční oblasti stranou od hlavních silnic, na rohu ulice je hezké dětské hřiště. V obci Statenice funguje anglická mateřská škola. Státní školka a základní škola jsou v sousedních Úněticích nebo Velkých Přílepech. V dobré dojezdové vzdálenosti jsou i mezinárodní školy ISP v Nebušicích nebo Riverside v Sedlci. Z místa se lze také rychle dostat na letiště. Spojení s Prahou zajišťují příměstské autobusy, cesta ke stanici metra Bořislavka trvá 18 minut. Okolí nabízí široké možnosti pěších i cyklistických výletů, například Tichým údolím, ke zřícenině hradu Okoř nebo vyhlídkám nad údolím Vltavy.

Celková plocha 994 m2.

Cena celkem 11 500 000 Kč / 451 334 €
Cena / m2 11 569 Kč za m2 / 454,1 € za m2
Celková plocha 994 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40697

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.