Pozemek, Bartošovice, Solnice - Rychnov nad Kněžnou | 1
Pozemek, Bartošovice, Solnice - Rychnov nad Kněžnou | 2
Pozemek, Bartošovice, Solnice - Rychnov nad Kněžnou | 3
Pozemek, Bartošovice, Solnice - Rychnov nad Kněžnou | 4
Pozemek, Bartošovice, Solnice - Rychnov nad Kněžnou | 5

Pozemek

1 051 m2

Rychnov nad Kněžnou, Solnice, Bartošovice

3 970 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nevšední stavební pozemek o výměře 1 051 m2 v lůně přírody Orlických hor, ve volné krajině chalupářské oblasti Vrchní Orlice u říčky Hadinec. Jediný soused v blízkosti – krásně udržovaná tradiční roubenka skrytá ve vzrostlé zeleni, jinak kolem jen samé pastviny, louky, lesy, říčky a mokřady. Nádherná oblast Sudet, jejichž historie dodává lokalitě nostalgický nádech a silný genius loci.

Plocha ideální k výstavbě chalupy je zcela rovinatá, zastavitelná ve specifikaci VB - "venkovské bydlení", v regulaci 1NP + podkroví, s maximální plochou zastavění až 210 m2 (včetně zpevněných ploch). Součástí nabídky je vizualizace možné stavby od lokálně známého architekta.

Pozemek je součástí intravilánu, elektrické svedení je možné zdarma na podání žádosti. Vodu lze řešit i kopanou studnou, je zde dostatek spodní vody. Likvidace odpadů domácí ČOV, případně septikem s biologických filtrem. Dostupnost nemovitosti je po obecní úvozové komunikaci z dvojího směru.

V okolí je mnoho turisticky vyhledávaných cílů: například Zemská brána – soutěska Divoké Orlice na pomezí Polska a České republiky, vyhlášené poutní místo – nevšední kostel Nanebevzetí Panny Marie ve středobodu této oblasti Neratově, který celoročně nabízí kvalitní kulturní program, dělostřelecká tvrz Hanička nebo na rozhledna Czerniec na polské straně, jenž zhlíží z výšky 900 m přímo na nabízený pozemek. V zimě je možné využívat upravené běžecké stopy a blízké ski areály v Říčkách nebo Deštné. Nejpřímější cesta od Prahy je po dálnici D11 a dále přes Vamberk a Žamberk, vzdálenost od Prahy je stejně jako z Brna cca 170 km.

Celková plocha 1 051 m2.

Cena celkem 3 970 000 Kč / 161 120 €
Cena / m2 3 777 Kč za m2 / 153,3 € za m2
Celková plocha 1 051 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40745

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby