Pozemek, Bartošovice, Solnice - Rychnov nad Kněžnou | 1
Pozemek, Bartošovice, Solnice - Rychnov nad Kněžnou | 2
Pozemek, Bartošovice, Solnice - Rychnov nad Kněžnou | 3
Pozemek, Bartošovice, Solnice - Rychnov nad Kněžnou | 4
Pozemek, Bartošovice, Solnice - Rychnov nad Kněžnou | 5

Pozemek

1 051 m2

Rychnov nad Kněžnou, Solnice, Bartošovice

5 700 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Jedinečný stavební pozemek o výměře 1 051 m2 v lůně přírody Orlických hor v katastru Bartošovice/Vrchní Orlice. Nádherná krajina formovaná říčkou Divoká Orlice a jejími přítoky, oblast Sudet, jejichž historie dodává lokalitě nostalgický nádech a silný genius loci.

Plocha ideální k výstavbě chalupy je zcela rovinatá, zastavitelná ve specifikaci VB – tedy venkovské bydlení, v regulaci 1NP + podkroví, s maximální plochou zastavění až 210 m2 (včetně zpevněných ploch).

Pozemek je součástí intravilánu, elektrické svedení je možné zdarma na podání žádosti. Vodu lze řešit i kopanou studnou, je zde dostatek spodní vody. Likvidace odpadů domácí ČOV, případně septikem s biologických filtrem. Dostupnost nemovitosti je po obecní úvozové komunikaci z dvojího směru. Místo se nachází uprostřed luk, lesů a pastvin, jediným sousedem v blízkosti je krásně opravená a udržovaná tradiční roubená stavba.

V okolí je mnoho turisticky vyhledávaných cílů: například Zemská brána – soutěska Divoké Orlice na pomezí Polska a České republiky, vyhlášené poutní místo – nevšední kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově, který celoročně nabízí kvalitní kulturní program, dělostřelecká tvrz Hanička nebo na rozhledna Czerniec na polské straně, jenž zhlíží z výšky 900 m přímo na nabízený pozemek. V zimě je možné využívat upravené běžecké stopy a blízké ski areály v Říčkách nebo Deštné. Nejpřímější cesta od Prahy je po od dálnici D11 a dále přes Vamberk a Žamberk, vzdálenost od Prahy je stejně jako z Brna cca 170 km.

Celková plocha 1 051 m2.

Cena celkem 5 700 000 Kč / 223 705 €
Cena / m2 5 423 Kč za m2 / 212,8 € za m2
Celková plocha 1 051 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40745

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.