Pozemek, Frýdek-Místek | 1
Pozemek, Frýdek-Místek | 2
Pozemek, Frýdek-Místek | 3
Pozemek, Frýdek-Místek | 4
Pozemek, Frýdek-Místek | 5
Pozemek, Frýdek-Místek | 6
Pozemek, Frýdek-Místek | 7
Pozemek, Frýdek-Místek | 8
Pozemek, Frýdek-Místek | 9
Pozemek, Frýdek-Místek | 10
Pozemek, Frýdek-Místek | 11

Pozemek

35 745 m2

Frýdek-Místek

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Unikátní možnost koupě rozlehlého, částečně stavebního, pozemku o rozloze 3,75 ha na prestižním místě oblíbeného střediska Čeladná ležícího v nádherné krajině u okraje CHKO Beskydy pod vrcholem hory Smrk. Ideální na výstavbu sídla pro bydlení či rekreaci na čerstvém vzduchu a stranou veškerého ruchu.

Celoročně prosluněný pozemek v zastavitelné ploše intravilánu obce Čeladná umožní stavbu v čistém prostředí v nadsmogové úrovni. Příjezd je po obecní komunikaci, u pozemku je elektrická přípojka, na pozemku 2 prameny spodní vody a nová vrtaná studna (23 m hluboký vydatný vrt). Pozemek je odvodněný a voda je stažena do připravovaného rybníku o velikosti cca 400 m2. Na stavební pozemek navazuje les, který je spolu s dalšími parcelami součástí nabídky.

Součástí nabídky je architektonická studie na dvoupodlažní rodinný dům s velkou terasou a výhledy na svahy protějších masivů. V horním podlaží je naplánován obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, 2 ložnice s koupelnou a šatnou, sauna, chodba, spíž, sklad dřeva, garáž pro 2 auta, dílna, garáž pro zahradní techniku a sklípek. V dolním podlaží 2 ložnice se šatnami, koupelna, chodba, terasa, vinný sklípek a technická místnost. Zastavěná plocha je počítána cca 450 m2.

Nejprestižnější turistické středisko Moravskoslezského kraje Čeladná nabízí kromě moderního golfového areálu též mnoho turistických tras, například ke Kněhyňské jeskyni nebo zbytkům středověkého hradu, v zimě jsou zde upravené běžkařské stopy, daleko není do oblíbených beskydských ski areálů. Přímo v obci fungují lékařské služby, lékárna i pošta.

Celková plocha 35 745 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem Cena na vyžádání
Celková plocha 35 745 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40798

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.