Pozemek, Akátová, Beroun - Praha-západ | 1
Pozemek, Akátová, Beroun - Praha-západ | 2
Pozemek, Akátová, Beroun - Praha-západ | 3
Pozemek, Akátová, Beroun - Praha-západ | 4
Pozemek, Akátová, Beroun - Praha-západ | 5
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

2 762 m2

Praha-západ, Beroun, Akátová

22 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Velký pozemek s možností výstavby nadstandardní, architektonicky výjimečné vily na klíč se stavební dokumentací včetně stavebního povolení se rozkládá v klidné lokalitě s čistým vzduchem pod vrchem Děd, přímo u lesa v CHKO Křivoklátsko. Místo s krásnými výhledy na konci nové rezidenční zástavby mezi Královým Dvorem a Berounem, několik minut jízdy po dálnici D5 od okraje Prahy.

Pozemek je kompletně zasíťovaný (elektřina, voda, kanalizace, plyn, optické vlákno). Obecní asfaltová osvětlená cesta vede až k pozemku.

K nabízenému pozemku je možné přikoupit výstavbu nadstadně navržené vily na klíč s užitnou plochu 570 m2, téměř sto metry teras, wellness a garáží pro 3 vozy.

Nová rezidenční zástavba leží v blízkosti centra Králova Dvora. Cca 3 minuty jízdy je vzdálena mateřská a základní škola, sportovní hala nebo poliklinika, další občanská vybavenost funguje v sousedním Berouně, královském městě s historickým jádrem. Místo má výjimečnou polohu mezi CHKO Křivoklátsko a CHKO Český kras a zároveň je v perfektní dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Celková plocha 2 762 m2.

Cena celkem 22 000 000 Kč / 897 959 €
Cena / m2 7 965 Kč za m2 / 325,1 € za m2
Celková plocha 2 762 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40832

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.