Pozemek, Hlavní, Březová-Oleško - Praha-západ | 1
Pozemek, Hlavní, Březová-Oleško - Praha-západ | 2
Pozemek, Hlavní, Březová-Oleško - Praha-západ | 3

Pozemek

532 m2

Praha-západ, Březová-Oleško, Hlavní

6 790 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rohový a dobře přístupný pozemek se vzrostlými ovocnými stromy. Krásné místo u přírodního parku Střed Čech, v obci Březová-Oleško v pohodlné dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Pozemek je velmi mírně svažitý (sklon 3 - 7 °). V současnosti zde stojí přízemní nepodsklepená chata (přestavěná z bývalé garáže) bez elektřiny, vhodná k demolici. Na zahradě rostou staré neošetřované ovocné stromy – třešně, jabloně, švestka i ořešák. Plocha je oplocena drátěným pletivem na betonových sloupcích.

Pozemek se nachází ve smíšené zástavbě rekreačních a obytných domů, přímo u slepé silnice a autobusové zastávky, odkud se lze příměstským spojem dostat ke stanici metra Kačerov. Občanská vybavenost funguje v sousední Davli či nedalekých Dolních Břežanech, cesta na okraj Prahy trvá autem cca 15 minut. Obec obepíná úchvatná krajina s hlubokými, převážně dubohabrovými lesy, bývalými hradišti a vyhlídkami nad strmými srázy nedaleko soutoku Sázavy a Vltavy.

Celková plocha 532 m2, zastavěná plocha 32 m2.

Cena celkem 6 790 000 Kč / 275 345 €
Cena / m2 12 763 Kč za m2 / 517,6 € za m2
Celková plocha 532 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41120

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.