Pozemek, Nebeská Rybná , Rychnov nad Kněžnou | 1
Pozemek, Nebeská Rybná , Rychnov nad Kněžnou | 2
Pozemek, Nebeská Rybná , Rychnov nad Kněžnou | 3
Pozemek, Nebeská Rybná , Rychnov nad Kněžnou | 4
Pozemek, Nebeská Rybná , Rychnov nad Kněžnou | 5
Pozemek, Nebeská Rybná , Rychnov nad Kněžnou | 6
Pozemek, Nebeská Rybná , Rychnov nad Kněžnou | 7
Pozemek, Nebeská Rybná , Rychnov nad Kněžnou | 8
Pozemek, Nebeská Rybná , Rychnov nad Kněžnou | 9
Pozemek, Nebeská Rybná , Rychnov nad Kněžnou | 10
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

22 129 m2

Rychnov nad Kněžnou, Nebeská Rybná

13 872 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Naprosto unikátní, jižně orientovaný a dobře přístupný pozemek s impozantní rozlohou 22 129 m2, zaručující absolutní soukromí, které nemůže narušit další výstavba, se rozkládá v malebné poklidné obci Nebeská Rybná nedaleko skiareálu Říčky v Orlických horách. Součástí nabídky, v této jedinečné lokalitě, je i projekt se stavebním povolením.

Prosluněná plocha se nachází na polosamotě s pouze pár chalupami v sousedství. Na pozemku je vybudována přípojka elektrické energie a studna, vyřízeno je též vodoprávní řízení pro výstavbu ČOV. Dle územního plánu se jedná o plochy smíšené obecné – venkovské (umísťování staveb pro bydlení – rodinných domů o 1 NP a podkroví), lokalita pro stavbu 1 domu. Příjezd k pozemku je bezproblémový, po málo frekventované obecní asfaltové cestě, udržované v zimě protažením.

Projekt, k němuž bylo vydáno stavební povolení, počítá s nadčasovou venkovskou stavbou využitelnou k soukromým i komerčním účelům. Se stavbou je možné začít okamžitě. V případě komerčního využití je počítáno s možností ubytování až 20 lidí a s prostorem pro dětskou hernu a i vnitřní bazén. Snadnou změnou stavby před dokončením je možné projekt upravit pro objekt k rodinné rekreaci. V plánu je jihozápadně orientovaná terasa, z níž si bude možné užívat úchvatné otevřené výhledy až na Vysočinu, tento pohled si půjde vychutnat i v zimě od krbu přes francouzské okno.

Orlické hory si díky tradiční řídce roztroušené zástavbě stále uchovávají svůj klid, zároveň však nabízejí mnoho turisticky a sportovně zajímavých míst. Cyklostezky i turistické trasy začínají téměř u budoucího domu, 2 km je vzdálené 9jamkové golfové hřiště, v blízkosti je též bikepark a singletrack nebo lanový park. Dostatečná nadmořská výška přes 600 m n. m. slibuje dostatek sněhu, upravované běžkařské trasy jsou od pozemku vzdálené cca 400 metrů, skiaréál Říčky je do 10 minut autem, přímou cestou na sněžném skútru ještě rychleji. Základní občanská vybavenost (prodejny potravin, pekařství, restaurace, pošta, lékárna, železniční stanice) se nachází v nedaleké Rokytnici v Orlických horách. Z Prahy i Brna zabere jízda autem něco málo přes 2 hodiny, z Hradce Králové a Pardubic cca 1 hodinu.

Celková plocha 22 129 m2, dle projektu zastavěná plocha 163 m2, obytná plocha 189 m2, užitná plocha (bez 1.PP) 260 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem 13 872 000 Kč / 566 204 €
Cena / m2 627 Kč za m2 / 25,6 € za m2
Celková plocha 22 129 m2
Typ pozemku Ostatní
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41274

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.