Pozemek, Nedomice, Nedomice - Mělník | 1
Pozemek, Nedomice, Nedomice - Mělník | 2
Pozemek, Nedomice, Nedomice - Mělník | 3
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 253 m2

Mělník, Nedomice, Nedomice

4 690 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1 253 m2, včetně projektu na výstavbu rodinného domu, leží v nově vznikající zástavbě obce Nedomice vzdálené dvacet minut jízdy od severního okraje Prahy.

Pozemek je připraven k výstavbě. Napojení inženýrských sítí je přímo na pozemku, je zde také optické připojení vysokorychlostního internetu. Nová osvětlená asfaltová příjezdová komunikace umožňuje bezproblémový přistup.

Obdélníková plocha je ideální k výstavbě rodinného domu (max. 2 nadzemní podlaží a podkroví) s jižně orientovanou zahradou. Koeficient zastavěnosti všemi stavbami na pozemku činí maximálně 0,25. Pozemek je součástí komorního souboru tvořeného 17 stavebními parcelami, mezi nimiž bude pod záštitou obce vytvořena i klidová zóna se zelení. V plánu je též napojení na turistickou stezku.

Obec je součástí pěkné polabské krajiny. V blízkosti funguje slušná občanská vybavenost: školka a malotřídní základní škola, prodejna potravin, cukrárna nebo restaurace. Necelých 5 minut chůze je vzdálena železniční zastávka, odkud se lze dostat do okolních měst. Obcí vede i autobusová linka, při cestách autem je výhodou snadné napojení na dálnici D10. Okolí nabízí široké možnosti volnočasových aktivit, například turistiky i cyklistiky, koupání nebo vodního lyžování v oblíbených jezerech i poznávání nedalekých přírodních památek.

Celková plocha 1 253 m2.

Cena celkem 4 690 000 Kč / 189 648 €
Cena / m2 3 743 Kč za m2 / 151,4 € za m2
Celková plocha 1 253 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41882

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.