Pozemek, Palouček, Beroun | 1
Pozemek, Palouček, Beroun | 2
Pozemek, Palouček, Beroun | 3
Pozemek, Palouček, Beroun | 4
Pozemek, Palouček, Beroun | 5
Pozemek, Palouček, Beroun | 6
Pozemek, Palouček, Beroun | 7
Pozemek, Palouček, Beroun | 8
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 241 m2

Beroun, Palouček

13 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Mírně svažitý a dobře přístupný pozemek o celkové ploše 1 241 m2 vhodný pro výstavbu rodinného domu v sousedství oblíbené rezidenční zástavby Berouna nedaleko lesoparku Městská hora.

Inženýrské sítě jsou u hranice pozemku, přístup je po osvětlené asfaltové komunikaci i po novém chodníku ze zámkové dlažby. Dle územního plánu lze na pozemku vystavět dům nebo dvojdům městského či venkovského typu a podle toho se mírně liši zastavitelnost pozemku (40% a 45%).

Místo je bez husté zástavby, vyvýšená poloha na jižním svahu umožňuje pěkné výhledy do krajiny Českého krasu.

V pěším dosahu je mateřská i základní škola a několik sportovišť: koupaliště, tenisové a beachvolejbalové kurty, venkovní posilovna i dětská hřiště. Blízko je do obchodního centra, na poštu nebo do lékárny. K procházkám láká blízký lesopark Městská hora i vrch Děd s rozhlednou. Dopravní spojení s centrem města je zajištěno autobusovými spoji. Beroun leží v nevelké vzdálenosti od Prahy, kam se lze dostat pohodlně autem po dálnici D5, autobusem či vlakem.

Celková plocha 1 241 m2.

Cena celkem 13 900 000 Kč / 562 070 €
Cena / m2 11 201 Kč za m2 / 452,9 € za m2
Celková plocha 1 241 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42525

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.