Pozemek, Na Přídole, Slivenec - Praha 5 | 1
Pozemek, Na Přídole, Slivenec - Praha 5 | 2
Pozemek, Na Přídole, Slivenec - Praha 5 | 3
Pozemek, Na Přídole, Slivenec - Praha 5 | 4
Pozemek, Na Přídole, Slivenec - Praha 5 | 5
Pozemek, Na Přídole, Slivenec - Praha 5 | 6
Pozemek, Na Přídole, Slivenec - Praha 5 | 7
Pozemek, Na Přídole, Slivenec - Praha 5 | 8
Pozemek, Na Přídole, Slivenec - Praha 5 | 9
Vč. stavebního povolení

Pozemek

1 399 m2

Praha 5, Slivenec, Na Přídole

24 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek s projektem na stavbu rodinného domu leží na krásném a klidném místě přímo u přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj, v neprůjezdné ulici lemované novými rodinnými domy.

Mírně svažitý pozemek je kompletně zasíťovaný, příjezd je po osvětlené komunikaci ze zámkové dlažby. Součástí nabídky je stavební povolení, platné do 10/2022. Je zažádáno o prodloužení platnosti.

Dle projektu bude v přízemí domu velký obytný prostor s jídelnou, otevřenou kuchyní a zimní zahradou, dále ložnice s en-suite koupelnou, prádelna, toaleta, spíž, šatna, zádveří a hala. V patře je plánována hlavní ložnice se 2 šatnami a velkoryse pojatou koupelnou se saunou, další 2 pokoje, komora, toaleta a galerie. Z hlavní ložnice a jednoho pokoje půjde vstoupit na velkou terasu. Na zahradě je plánován bazén, součástí domu má být garáž.

Pozemek se nachází v docházkové vzdálenosti od centra Slivence s mateřskou a základní školou, poštou, knihovnou nebo bistrem. Nedaleko budoucího domu je autobusová zastávka, odkud se lze dostat k tramvaji nebo až ke stanici metra Anděl. Autem je možné se rychle napojit na Pražský okruh. Místem procházejí turistické i cyklistické trasy vedoucí do krásného přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj.

Celková plocha 1 399 m2.

Cena celkem 24 000 000 Kč / 974 026 €
Cena / m2 17 155 Kč za m2 / 696,2 € za m2
Celková plocha 1 399 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42777

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby