Pozemek, Borkovany, Břeclav | 1
Pozemek, Borkovany, Břeclav | 2
Pozemek, Borkovany, Břeclav | 3
Pozemek, Borkovany, Břeclav | 4
Pozemek, Borkovany, Břeclav | 5
Pozemek, Borkovany, Břeclav | 6
Pozemek, Borkovany, Břeclav | 7
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 359 m2

Břeclav, Borkovany

4 700 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prosluněný pozemek o velikosti 1 359 m2, na němž je možné okamžitě začít stavět, se rozkládá na malebném místě v jihomoravské vinařské obci Borkovany ležící v obklopení krásnou krajinou asi 20 minut jízdy autem od okraje Brna.

Ke stavebnímu pozemku je již vydáno platné stavební povolení a jsou na něj přivedeny inženýrské sítě. Součástí nabídky je podrobný prováděcí projekt na vilu i architektonický návrh zahrady. Plocha je svažitá a má jihovýchodní orientaci. Příjezd je po zpevněné komunikaci.

V přízemí je navržen obytný prostor s výstupem na zahradní terasu, navazující kuchyně s jídelnou prodlouženou o venkovní kuchyni s posezením, dále koupelna se saunou, technická místnost, zádveří a schodišťová hala. Klidovou zónu v patře má tvořit rodičovská ložnice s walk-in šatnou, en-suite koupelnou a terasou, další 3 pokoje, koupelna, samostatná toaleta, komora a chodba se schodištěm. Na zahradě budou dle návrhu vytvořena 3 parkovací místa a vysazeny ovocné stromy (jabloně, třešeň, višeň, švestka, meruňka i broskvoň) a keře, okrasné keře a traviny i spousta květin.

V obci funguje mateřská a základní škola, prodejna potravin nebo pošta, je zde multifunkční hřiště i expozice kraslic, které se v obci vyrábějí tradiční metodou už spousty let. Do Brna je možné dojet přímou autobusovou linkou za 40 minut, cesta autem na okraj moravské metropole zabere okolo 20 minut. Obcí prochází cyklostezky vedoucí například do Ždánického lesa nebo až na Pálavu.

Celková plocha 1 359 m2.

Cena celkem 4 700 000 Kč / 190 747 €
Cena / m2 3 458 Kč za m2 / 140,4 € za m2
Celková plocha 1 359 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42837
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Riedl House