Pozemek, Kunratice - Praha 4 | 1
Pozemek, Kunratice - Praha 4 | 2
Pozemek, Kunratice - Praha 4 | 3
Pozemek, Kunratice - Praha 4 | 4

Pozemek

925 m2

Praha 4, Kunratice

26 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rovinatý prosluněný stavební pozemek o celkové výměře téměř 1 000 m2 na pěkném místě na okraji tradiční rezidenční zástavby v Praze 4 Kunraticích nedaleko zámeckého parku a bažantnice i v blízkosti rybníku Šeberák.

Částečně oplocený pozemek je rovinatý, všechny sítě jsou přivedeny (elektřina, voda, kanalizace i plyn). Příjezd k pozemku je po osvětlené asfaltové komunikaci s chodníkem. Dle územního plánu se jedná o čistě obytnou plochu.

Místo je ideální k příjemnému rodinnému bydlení, v blízkosti jsou sportoviště, travnatá pláž rybníku Šeberák, vedou zde cyklostezky i turistické trasy. Asi 3 minuty autem je vzdálena mateřská a základní škola i centrum Kunratic se supermarketem, poštou, kavárnou, restauracemi, lékařskými službami nebo plaveckým bazénem. Funguje zde také oblíbená farmářská prodejna. Lokalitu navíc zpříjemňuje barokní zámecký park, sousední bažantnice s památnými duby i rozlehlý Kunratický les. Autobusem se dá dostat během 10 minut ke stanici metra Budějovická, ještě blíže bude stanice metra nové linky D. Cesty autem zjednodušuje blízký nájezd na Pražský okruh i dálnici D1.

Celková plocha 925 m2.

Cena celkem 26 000 000 Kč / 1 055 195 €
Cena / m2 28 108 Kč za m2 / 1 140,8 € za m2
Celková plocha 925 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43068

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.