Pozemek, Dřevčice - Praha-východ | 1
Pozemek, Dřevčice - Praha-východ | 2
Pozemek, Dřevčice - Praha-východ | 3
Pozemek, Dřevčice - Praha-východ | 4
Pozemek, Dřevčice - Praha-východ | 5

Pozemek

909 m2

Praha-východ, Dřevčice

7 120 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek na malebném místě uprostřed zeleně a v blízkosti biokoridoru se nachází v obci, těsně za severovýchodní hranicí Hlavního města Praha a 6 km jihozápadně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.

Mírně svažitá parcela o výměře 909 m2 je u hotové komunikace s chodníky. Ulice je slepá - není průjezdná, není provoz. V lokalitě je veřejné osvětlení.

Na hranici pozemku je přípojka vodovodu (bez vodoměrné šachty), splaškové kanalizace napojená na čistírnu odpadních vod a dále na hlavní kanalizační řád, přípojka plynu zakončená v typizovaném sloupku a přípojka elektro s rezervovaným příkonem zakončená v typizovaném sloupku. K dispozici je optický kabel s přípojkami.

Pozemek je součástí rezidenčního projektu, vedle něhož vede biokoridor a který byl navrhnut a zakomponován tak, aby vytvořil ucelený přírodní charakter s okolní krajinou. Součástí projektu byla realizace mnoha ochranných opatření, zejména dle podmínek Správy chráněné krajinné oblasti a biologického dohledu. Viditelné je např. vytvoření zelených izolačních pásů, které celou lokalitu ohraničují v šíři 7 m z jižní stany a v šíři 5 m ze severní strany.

Klidné místo v rámci nové rezidenční zástavby vybízí k mnoha volnočasovým aktivitám, např. jezdecké výcviky a vyjížďky na koních v blízkém Cvrčovickém údolí. Kompletní občanská vybavenost je snadno a rychle dostupná v Brandýse nad Labem. Centrum Prahy je vzdálené cca 17 km.

Celková plocha 909 m2.

Cena celkem 7 120 000 Kč / 288 961 €
Cena / m2 7 833 Kč za m2 / 317,9 € za m2
Celková plocha 909 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43216

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.