Pozemek, Milešov - Příbram | 1
Pozemek, Milešov - Příbram | 2
Pozemek, Milešov - Příbram | 3
Pozemek, Milešov - Příbram | 4
Pozemek, Milešov - Příbram | 5
Pozemek, Milešov - Příbram | 6
Pozemek, Milešov - Příbram | 7
Pozemek, Milešov - Příbram | 8
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

5 312 m2

Příbram, Milešov

3 750 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Velký stavební pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu nebo investici se nachází uprostřed kouzelné Benešovské pahorkatiny, mezi obcemi Milešov a Podmoky, několik minut jízdy od vodní nádrže Orlík a cca 1 hodinu jízdy z Prahy. Doba jízdy se zkrátí po dokončení dálnice D3.

Rovinatý
pozemek se zastavitelností maximálně 35 % a lze zde vybudovat rodinný dům o 2 nadzemních podlažích, s podkrovím a sklonem střechy 35-45 stupňů. Pozemek lze v případě podnikatelského zájmu rozdělit až na 6 menších. Minimální velikost pozemku pro stavbu rodinného domu činí 800 m2.

Lokalita uprostřed přírody, kde středočeský ráz krajiny zde přechází do Jihočeského kraje, nabízí mnoho příležitostí pro aktivní odpočinek. Milovníci vodních sportů ocení rychlou dojezdovou vzdálenost na Orlickou přehradu, která dává možnost jachtaření, surfování, koupání i rybaření, v zimě jedinečný zážitek z bruslení na ohromné ploše s krásnými výhledy. Základní občanská vybavenost je dostupná v 5 minut vzdálené Krásné Hoře nad Vltavou a další v Seldčanech, cca 20 min. jízdy autem. Do metropole trvá cesta zhruba hodinu jízdy autem.

Celková plocha 5 312 m2.

Cena celkem 3 750 000 Kč / 152 192 €
Cena / m2 706 Kč za m2 / 28,7 € za m2
Celková plocha 5 312 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43461

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby