Pozemek, Ke Hvězdárně, Sulice - Praha-východ | 1
Pozemek, Ke Hvězdárně, Sulice - Praha-východ | 2
Pozemek, Ke Hvězdárně, Sulice - Praha-východ | 3
Pozemek, Ke Hvězdárně, Sulice - Praha-východ | 4
Pozemek, Ke Hvězdárně, Sulice - Praha-východ | 5
Pozemek, Ke Hvězdárně, Sulice - Praha-východ | 6
Pozemek, Ke Hvězdárně, Sulice - Praha-východ | 7
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 182 m2

Praha-východ, Sulice, Ke Hvězdárně

10 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek obdélníkového tvaru o celkové ploše 1 182 m2 je součástí rezidenční zástavby středočeské obce Sulice, rozkládající se v pohodlné dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Oplocený pozemek se mírně svažuje směrem na západ, vyvýšená poloha zaručuje pěkné výhledy. Na pozemku je kanalizace, sítě (plyn, elektřina, voda) na jeho okraji. Příjezd po místní asfaltové komunikaci je možný ze dvou stran. Územní plán města Sulice počítá pro tento pozemek s podílem zeleně v minimální výši 50%.

Klidné atraktivní místo ve slepé ulici, pár kroků od mateřské školy, 5 minut jízdy autem od státní základní školy a cca 8 minut od prestižní Sunny Canadian School. V krátké dojezdové vzdálenosti fungují obchody a další služby, jízdy autem usnadňuje nedaleký nájezd na Pražský okruh. S Prahou je obec propojena příměstským autobusem, jehož zastávka je kousek od pozemku. Okolní přírodu protínají pěší i cyklistické trasy, blízko je do přírodních parků Střed Čech nebo Velkopopovicko.

Celková plocha 1 182 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem 10 200 000 Kč / 413 961 €
Cena / m2 8 629 Kč za m2 / 350,2 € za m2
Celková plocha 1 182 m2
Typ pozemku Zahrada
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43474

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.