Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 1
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 2
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 3
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 4
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 5
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 6
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 7
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 8
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 9
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 10
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 11
Rodinný dům 7 + 1, Jenišovice u Mělníka, Býkev - Mělník | 12
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 7 + 1

Užitná plocha 860 m2, pozemek 6 251 m2

Mělník, Býkev, Jenišovice u Mělníka

29 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Zrenovovaný zámek, vystavěný roku 1899 na místě původního sídla rodu Kustošů, které bylo zničeno požárem, stojí obklopen rozlehlými pozemky na krásném klidném místě pár minut jízdy od Mělníka a necelou půlhodinu od Prahy. Reprezentativní nemovitost má širokou škálu využití, např. jako soukromá rezidence, komerční nemovitost s restaurací a ubytovacími kapacitami, zdravotnické zařízení atd. Nabídková cena nemovitosti je uvedena bez DPH a její prodej této dani podléhá.

Ve vstupní úrovni se nachází důstojná vstupní hala s krbem přístupná z verandy, dále prostor vhodný pro zřízení restaurace a jejího zázemí, 1 bytová jednotka 3+kk, kanceláře a schodišťová chodba. Patro tvoří 2 jednotky složené z apartmánů s vlastními kuchyňkami a s en-suite koupelnami a společným balkonem. Půda je stavebně připravena k dalšímu využití, v suterénu jsou sklepy a technické zázemí. Všechna podlaží mohou být propojena výtahem.

Po svém strýci zdědila jenišovické panství hraběnka Franciska von Groote, která na zestátněném zámku žila až do svých 80 let, do r. 1952. Poté byla budova využívána jako kulturní středisko, kinosál, taneční sál a také knihovna, v 90. letech 20. století byl vrácen v restituci. Nyní je celý objekt po rekonstrukci, areál je z přední strany oplocen novým kovaným plotem. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo.

Zámecký areál se rozkládá na klidném, dobře viditelném místě s perfektní dostupností po dálnici D8, blízko je autobusová zastávka, nedaleko také železniční stanice. Historické vinařské město Mělník s veškerými službami je vzdáleno necelých 5 km. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází symbol naší země hora Říp, na niž vede poutní cesta, i romantický přírodní park Kokořínsko, kraj básníka Karla Hynka Máchy. Nedaleko areálu je koupací i lovné jezero Baraba, okolí je protkáno pohodlnými stezkami vhodnými na výlety pěšky či na kole.

Užitná plocha 860 m2, pozemky 6 251 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 29 500 000 Kč / 1 153 245 €
Užitná plocha 860 m2
Pozemek 6 251 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17142
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.