Rodinný dům 5 + 1, Za Vodou, Hovorčovice - Praha-východ | 1
Rodinný dům 5 + 1, Za Vodou, Hovorčovice - Praha-východ | 2
Rodinný dům 5 + 1, Za Vodou, Hovorčovice - Praha-východ | 3
Rodinný dům 5 + 1, Za Vodou, Hovorčovice - Praha-východ | 4
Rodinný dům 5 + 1, Za Vodou, Hovorčovice - Praha-východ | 5
Rodinný dům 5 + 1, Za Vodou, Hovorčovice - Praha-východ | 6
Rodinný dům 5 + 1, Za Vodou, Hovorčovice - Praha-východ | 7
Rodinný dům 5 + 1, Za Vodou, Hovorčovice - Praha-východ | 8
Rodinný dům 5 + 1, Za Vodou, Hovorčovice - Praha-východ | 9
Rodinný dům 5 + 1, Za Vodou, Hovorčovice - Praha-východ | 10

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 195 m2, pozemek 501 m2

Praha-východ, Hovorčovice, Za Vodou

Částečně klimatizovaný rodinný dům (polovina dvojdomu) se vzrostlou zahradou poskytující soukromí se nachází v klidné rezidenční lokalitě Hovorčovic, pouhých 20 minut do centra Prahy.

Interiér přízemí s dostatkem denního světla tvoří vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou a vstupem na terasu a zahradu, dále komora a toaleta s technickou místností. Dřevěné schody vedou do patra, které nabízí 4 neprůchozí pokoje, koupelnu s rohovou vanou a toaletou, komoru a chodbu. Na půdě se nachází úložný prostor.

Dům disponuje kvalitním vybavením a materiály - vestavěné skříně, francouzská okna se zabezpečovací fólií a sítí proti hmyzu, plovoucí podlahy, bezpečnostní alarm, plynový kotel. K domu náleží garáž pro 1 auto s elektrickým otevíráním vrat a dále jedno stání na pozemku. Na zahradě (zavlažována systémem HUNTER) se nachází zahradní domek.

Příjemná lokalita Hovorčovic nabízí veškerou občanskou vybavenost - státní i soukromá školka, škola, obchody. K dispozici jsou také anglické školky (4,5 a 8,5 km), anglická základní škola či gymnázium (8,5 km), německá základní škola a gymnázium (8,5 km). V blízkosti se nachází řada historických památek, jako například zámky Vinoř - Ctěnice, Čakovice, Brandýs nad Labem. Okolí také poskytuje ideální podmínky pro cykloturistiku (cyklistická trasa přímo v obci). Autobusová zastávka situovaná pár kroků od domu. Velmi dobrá dostupnost do centra Prahy - 20 minut autem, 30 minut vlakem na Hlavní nádraží.

Interiér 175 m2, zastavěná plocha 105 m2, pozemek 501 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 195 m2
Terasa 20 m2
Zastavěná plocha 105 m2
Pozemek 501 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17864

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.