Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 1
Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 2
Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 3
Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 4
Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 5
Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 6
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 6 + 1

Užitná plocha 258 m2, pozemek 3 899 m2

Praha-východ, Jevany

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Unikátní nabídka architektonicky významné rodinné vily z r. 1903, navržené známým architektem Janem Fantou ve stylu anglické secese pro významnou českou spisovatelku. Jedna z nejhodnotnějších zdejších vil obklopená rozsáhlým pozemkem se nachází přímo u Jevanského rybníku v lokalitě, která už po mnoho let svou jedinečnou atmosférou přitahuje množství významných osobností ze sféry průmyslu, umění i showbusinessu.

V přízemí je k dispozici společenská místnost s krbem, jídelna se vstupem přes zimní zahradu na terasu, na níž navazuje zahrada. Dále je zde obývací pokoj, samostatná kuchyně, koupelna, toaleta a prádelna. V patře se nacházejí 2 ložnice a koupelna se šatnou. Dům je částečně podsklepen, suterén je využit pro technické zázemí. Na pozemku stojí budova s vnitřním bazénem (včetně zázemí) a samostatný prostorný dům pro hosty včetně zázemí.

Vila je ve velmi dobrém stavu, podlahy jsou z masivního dřeva, tabulková okna jsou dřevěná. Nádherná udržovaná zahrada s altánem a ovocným sadem poskytuje dokonalé soukromí a dostatek prostoru pro pobyt s rodinou i přáteli. Autorem vily je Josef Fanta, k jehož dílům patří i pražské Hlavní nádraží.

Pozemek bezprostředně sousedí s rybníkem, které v létě umožňuje příjemné osvěžení. Národní přírodní rezervace Voděradské Bučiny s bukovým porostem, který se každý podzim vybarví do neuvěřitelných barev, nabízejí možnost dlouhých procházek či cyklovýletů. Vila stojí kousek od centra obce, kde funguje prodejna potravin, pošta, restaurace nebo kino. V obci je mateřská škola, základní škola se nachází v sousední obci Vyžlovka. Místo je v dobré dojezdové vzdálenosti od Prahy, cesta autem na okraj metropole trvá necelých 30 minut. Kousek od domu je i zastávka příměstského autobusu s konečnou u stanice metra Háje.

Interiér hlavního domu cca 258 m2, zastavěná plocha domu a nádvoří 605 m2 (hlavní dům, dům pro hosty / studio, bazén, kryté garážové stání), zahrada a ovocný sad 3235 m2, pozemek 3899 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 258 m2
Zastavěná plocha 605 m2
Zahrada 3 235 m2
Pozemek 3 899 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18139
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.