Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 1
Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 2
Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 3
Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 4
Rodinný dům 6 + 1, Jevany - Praha-východ | 5

Rodinný dům 6 + 1

Užitná plocha 188 m2, pozemek 3 899 m2

Praha-východ, Jevany

Možnost koupě unikátního rodinného domu navrženého v anglickém secesním stylu pro významnou českou herečku Gabrielu Preissovou architektem Josefem Fantou, autorem historické budovy pražského Hlavního nádraží. Vila se nachází ve výjimečné a klidné lokalitě Jevany, v bezproblémové dostupnosti do centra Prahy.

V přízemí domu je k dispozici vstupní salonek, prostorná jídelna se vstupem na terasu, na níž navazuje zahrada s altánem a ovocným sadem, dále samostatná kuchyň, koupelna, toaleta a prádelna. V prvním patře se nacházejí 2 ložnice a koupelna se šatnou. Dům je částečně podsklepen, prostor je využit pro technické zázemí. Vedle domu je budova s vnitřním bazénem a vlastním zázemím, dále se na pozemku nachází samostatný dům, který lze využít např. jako dům pro hosty / správce.

Pozemek sousedí s rybníkem a poskytuje nerušené výhledy na národní přírodní rezervaci Voděradské Bučiny. Veškerá občanská vybavenost v místě. Jevany vždy byly a dodnes jsou vyhledávaným domovem významných průmyslníků, umělců a osobností.

Více informací v kanceláři.

Zastavěná plocha 605 m2, zahrada a ovocný sad 3 235 m2, pozemek 3 899 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 188 m2
Zastavěná plocha 605 m2
Zahrada 3 253 m2
Pozemek 3 899 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18139
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.