Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 1
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 2
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 3
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 4
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 5
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 6
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 7
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 8
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 9
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 10
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 11
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 12
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 13
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 14
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 15
Rodinný dům 7 + kk, Pod Hůrou, Přerov nad Labem - Nymburk | 16

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 488 m2, pozemek 1 939 m2

Nymburk, Přerov nad Labem, Pod Hůrou

Velkoryse řešený rodinný dům s bazénem a rozlehlou zahradou je situovaný v atraktivní přírodní lokalitě Přerova nad Labem nedaleko zámku Přerov a rybníků. Výborná dostupnost do Prahy, 15 minut jízdy autem od Černého mostu.

Přízemí tohoto dvoupatrového domu tvoří vstupní hala navazující na jídelnu a knihovnu, prostorný obývací pokoj s kachlovým krbem a vinotékou, dále velká, plně vybavená kuchyň, pokoj pro hosty s vlastní koupelnou, toaletou a šatnou. Z hlavní obytné části je vstup na terasu s příjemným posezením, která dále navazuje na zahradu. V přízemí se také nachází technické zázemí se skladem potravin, koupelna s prádelnou, kotelna s plynovým kotlem Geminox a úpravnou vody a průchozí dvougaráž. Velké točité schodiště vede do patra, které nabízí 4 prostorné pokoje s dostatkem denního světla a vlastními šatnami, 2 kompletně vybavené koupelny a úklidová místnost. Možnost koupě domu i s interiérovým vybavením.

Dům byl postaven za použití vysoce kvalitních materiálů a vybavení, jako jsou masivní dubové parkety (napuštěné olejem a voskem) ve všech obytných místnostech, mozaiková dlažba a velkoformátové obklady v koupelnách, pálené cihly, francouzská, dřevěná izolační okna ELK a střešní okna, alarm a kamerový systém. Venkovní stavební materiály zahrnují sklokeramickou izolační vatu, silikonovou omítku Baumit, střešní tašky Bramac, nadstandardní betonovou dlažbu, ručně pálené cihelné pásky na obklad a ručně pálené cihly použité na oplocení. Dům je napojen na plynovou přípojku, obecní kanalizaci, elektrickou přípojku. Voda je poskytována z vlastního vrtu s neomezenou spotřebou.

Atraktivitu domu podtrhuje velká a velmi pěkně udržovaná zahrada se spoustou zeleně, vyhřívaným, sklolaminátovým bazénem (7,5 x 3,5 m), krytou verandou s pecí a zahradním domkem.

Okolí poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, zdravotní středisko, obchody, pošta). Nedaleko je rovněž skanzen, rybníky (např. Salvátorský rybník) či fotbalové hřiště. Dostupnost do Prahy - autem po dálnici D11 či autobusem na stanici metra Černý most (trasa B).

Interiér 488 m2, zastavěná plocha 372 m2, zahrada 1567 m2, pozemek 1939 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 488 m2
Zastavěná plocha 372 m2
Zahrada 1 567 m2
Pozemek 1 939 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18247
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.