Rodinný dům 5 + 1, Pod Skálou, Dobřichovice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 5 + 1, Pod Skálou, Dobřichovice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 5 + 1, Pod Skálou, Dobřichovice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 5 + 1, Pod Skálou, Dobřichovice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 5 + 1, Pod Skálou, Dobřichovice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 5 + 1, Pod Skálou, Dobřichovice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 5 + 1, Pod Skálou, Dobřichovice - Praha-západ | 7
Rodinný dům 5 + 1, Pod Skálou, Dobřichovice - Praha-západ | 8
Rodinný dům 5 + 1, Pod Skálou, Dobřichovice - Praha-západ | 9
Rodinný dům 5 + 1, Pod Skálou, Dobřichovice - Praha-západ | 10

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 208 m2, pozemek 815 m2

Praha-západ, Dobřichovice, Pod Skálou

Prodej novostavby dvoupodlažního rodinného domu se 2 terasami a krásným výhledem, situovaného v nádherné lokalitě uprostřed přírody nedaleko Dobřichovic (Karlík) a řeky Berounky, 30 minut jízdy přímým vlakem na Hlavní nádraží v Praze.

První podlaží této moderní stavby, která je prodávána ve stavu shell&core (tj. před dokončením finálních povrchů) sestává z prostorného obývacího pokoje o výměře téměř 50 m2, který má přístup na jižní terasu, dále z kuchyně, pracovny, koupelny a vstupní haly. Druhé podlaží je tvořeno klidovou zónou a najdeme zde 3 ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu, technickou místnost a chodbu, z níž se dá vyjít na druhou venkovní terasu. Parkování pro 3 vozy je umožněno na zpevněném pozemku. V úrovni parkoviště je také přístup do prostorného skladu/sklepa.

Dům disponuje vlastní studnou s užitkovou vodou a současně je připojen na místní vodovod z Karlíku, který disponuje vlastním vrtem.

Příjemná a velice klidná lokalita zaručuje naprosté soukromí; díky sousedství s CHKO se v oblasti již nebude v budoucnu stavět. Obec Dobřichovice vzdálená 2 minuty jízdy autem disponuje veškerou občanskou vybaveností včetně obchodů, restaurací, škol, sportovní haly nebo půjčovny lodí a vodáckého vybavení.

Interiér 152,7 m2, terasy 30 a 25 m2, zastavěná plocha 98 m2, pozemek 815 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 208 m2
Terasa 55 m2
Zastavěná plocha 93 m2
Zahrada 611 m2
Pozemek 815 m2
Parkování 3 venkovní parkovací stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19329
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.