Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 7
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 8
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 9
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 10
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 11
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 12
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 13
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 14
Rodinný dům 5 + kk, Jesenice - Praha-západ | 15

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 790 m2, pozemek 3 007 m2

Praha-západ, Jesenice

63 800 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Špičkově vybavená rodinná vila s vnitřním bazénem, saunou, krbem a dalším nákladným zařízením zajišťujícím maximální komfort je situovaná na pozemku o rozloze 3000 m2. Zahrada přímo sousedí s rozlehlým Průhonickým parkem, který je pod patronací UNESCO. Naprosto tichá privátní lokalita s minimálním provozem zaručuje dokonalé soukromí.

Tento nízkoenergetický dům je důmyslně rozdělen do tří zón. Společenská část zahrnuje otevřený koncept obývacího pokoje s dvojitou výškou stropu, kuchyní a jídelnou. Prostoru dominuje oboustranně přístupný krb vytvářející útulnou atmosféru jak při posezení u jídelního stolu, tak i u sledování filmů. Druhý okruh se skládá z místností zařízených pro zábavu i pro sport – domácího kina, herny s kulečníkem, fitness, sauny a vnitřního bazénu. V 1. patře je umístěna klidová část se 3 ložnicemi s en-suite koupelnami a šatnami, pokoj pro hosty s vlastní koupelnou, pracovna s terasou, a technická místnost s kotelnou a prostorem pro domácí práce.

Interiér vily, na jehož návrhu se podílela mj. architektka Hlaváčková, je nadstandardně zařízen s prvky ze dřeva merbau a americké třešně vyrobenými na míru. Množství světla a krásné výhledy do zeleně zajišťují velkoformátová hliníková okna. Interiér zdobí designová svítidla. Příjemnou teplotu ve všech ročních obdobích zajišťuje podlahové vytápění a podlahové i stěnové konvektory využitelné také pro chlazení. Koupelnová sanita je značky Villeroy & Boch. K domu náleží rozlehlá, velmi dobře udržovaná zahrada s částečně krytou terasou a altánem. Garáž poskytuje parkovací místa pro 3 automobily.

Oblíbená lokalita prominentní vilové čtvrti leží v těsném sousedství romantického Průhonického parku. Jednosměrná komunikace u domu slouží pouze rezidentům. V blízkosti je mateřská škola, několik dětských hřišť, golfové odpaliště, tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště nebo jezdecké kluby. V Jesenici, sousedních Průhonicích a blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost včetně velkého nákupního centra a aquaparku. Pár minut jízdy je vzdálena prestižní škola Sunny Canadian International School. Díky snadnému napojení na Pražský okruh nebo dálnici D1 má místo výbornou dopravní obslužnost.

Interiér 790 m2, zastavěná plocha 363 m2, zahrada 2 664 m2, pozemek 3 007 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 63 800 000 Kč / 2 442 573 €
Užitná plocha 790 m2
Zastavěná plocha 363 m2
Zahrada 2 644 m2
Pozemek 3 007 m2
Parkování Garáž pro 3 vozy
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19892
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.