Rodinný dům 5 + 1, Pod Habrovou, Hlubočepy - Praha 5 | 1
Rodinný dům 5 + 1, Pod Habrovou, Hlubočepy - Praha 5 | 2
Rodinný dům 5 + 1, Pod Habrovou, Hlubočepy - Praha 5 | 3
Rodinný dům 5 + 1, Pod Habrovou, Hlubočepy - Praha 5 | 4
Rodinný dům 5 + 1, Pod Habrovou, Hlubočepy - Praha 5 | 5
Rodinný dům 5 + 1, Pod Habrovou, Hlubočepy - Praha 5 | 6
Rodinný dům 5 + 1, Pod Habrovou, Hlubočepy - Praha 5 | 7
Rodinný dům 5 + 1, Pod Habrovou, Hlubočepy - Praha 5 | 8
ARCHITEKTONICKÝ SKVOST

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 876 m2, pozemek 2 136 m2

Praha 5, Hlubočepy, Pod Habrovou

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Architektonicky výjimečná vila postavená dle návrhu renomovaného architekta Johna Eislera je zasazená v zeleném svahu na okraji vilové zástavby Barrandova. Předností domu jsou zejména jedinečné výhledy do Prokopského údolí a na město, světový design a velkorysé řešení dispozic.

Nejnižší podlaží vily je projektováno jako servisní a zahrnuje většinu technického zázemí. V polozapuštěném suterénu je umístěna relaxační zóna s fitnes a přípravou pro vnitřní bazén, pokoj pro hosty s vlastní koupelnou a šatnou, kuchyň, dílna, dostatek úložných prostor a garáž pro 3 automobily s přímým vstupem do domu. Přízemí nabízí rohový obývací pokoj s prosklenými stěnami průchozími na terasu, kuchyň s jídelnou, 2 ložnice, hlavní koupelnu a samostatnou toaletu. Poslední ložnice s en-suite koupelnou je v prvním patře, kde najdeme také prosklenou pracovnu s přístupem na velkou střešní terasu. Kromě servisního podlaží jsou všechna patra propojena osobním výtahem a těší se z příjemných výhledů do okolí.

Vila je nabízena ve stavu hrubé stavby, s kompletní projektovou dokumentací a platným stavebním povolením. Budoucímu majiteli se tak skýtá příležitost využít již existujícího návrhu interiéru, anebo dokončit v jiném standardu dle vlastních představ.

John Eisler je významným architektem celosvětového formátu. Projektoval například přestavbu bývalého Veletržního paláce pro Národní galerii v Praze, podílel se na architektonickém návrhu římského Church of the Jubilee, Museo dell’Ara Pacis a dalších význačných staveb. Za svou již téměř padesátiletou kariéru obdržel celou řadu prestižních ocenění a jeho jméno je zárukou neotřelého designu a kvality.

Užitná plocha vily 876 m2, zastavěná plocha 437 m2, zahrada 1 663 m2, pozemek 2 136 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 876 m2
Zastavěná plocha 473 m2
Zahrada 1 663 m2
Pozemek 2 136 m2
Parkování Garáž pro 3 automobily.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20358
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.