Rodinný dům 7 + 1, Na Ochoze, Jesenice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 7 + 1, Na Ochoze, Jesenice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 7 + 1, Na Ochoze, Jesenice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 7 + 1, Na Ochoze, Jesenice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 7 + 1, Na Ochoze, Jesenice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 7 + 1, Na Ochoze, Jesenice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 7 + 1, Na Ochoze, Jesenice - Praha-západ | 7

Rodinný dům 7 + 1

Užitná plocha 292 m2, pozemek 682 m2

Praha-západ, Jesenice, Na Ochoze

Rodinný dům 7+1 částečně zkolaudovaný pro nebytové účely, se zahradou se vzrostlou zelení a parkováním na pozemku, se nachází v obci Jesenice, v pěším dosahu základní občanské vybavenosti a jen 15 minut jízdy autem od Prahy.

V přízemí se nachází 4 místnosti zkolaudované jako kancelářské prostory, obývací pokoj, kuchyň, koupelna s toaletou, samostatné WC a chodba. V horním rezidenčním patře jsou umístěny 2 ložnice, druhá koupelna s toaletou a příprava pro další kuchyň.
Hliníková okna s bezpečnostními trojskly a předokenními roletami, dlažba a koberce, hliníkové vstupní dveře a masivní interiérové dveře, alarm, napojení na PCO. Dům je zkolaudován pro komerční i rezidenční užívání a je vhodný k rekonstrukci.

V blízkosti domu se nachází supermarkety, škola, obecní úřad, hřiště, v obci je dále fitness centrum a několik restaurací. Průhonice s kompletní občanskou vybaveností či nákupní zóna a aquapark v Čestlicích jsou vzdáleny 10 minut jízdy autem.

Interiér 247 m2, zastavěná plocha 293 m2, zahrada 389 m2, pozemek 682 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 292 m2
Terasa 45 m2
Zastavěná plocha 293 m2
Zahrada 389 m2
Pozemek 682 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20703
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.