Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 1
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 2
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 3
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 4
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 5
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 6
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 7
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 8
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 9
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 10
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 11
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 12
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 13
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 14
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 15
Rodinný dům 10 + 1, Romaina Rollanda, Bubeneč - Praha 6 | 16

Rodinný dům

Užitná plocha 1 002 m2, pozemek 922 m2

Praha 6, Bubeneč, Romaina Rollanda

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

V nejprestižnější části diplomatické čtvrti Bubeneč nabízíme k prodeji nově postavenou reprezentativní rodinnou vilu v nadčasovém funkcionalistickém stylu dle návrhu studia Olgoj Chorchoj. Vila je umístěna na pěkně upraveném rohovém pozemku o výměře 922 m2, jen pár kroků od vstupu do Královské obory Stromovka, v lokalitě, kde již není možná žádná další výstavba.

3 nadzemní a 1 podzemní podlaží jsou vzájemně propojena designovým výtahem a hlavním schodištěm s atypicky řešeným kamenným stíněním. Přízemí dominuje prostorný obývací pokoj s jídelnou a velkoplošnými okny průchozími na terasu a do zahrady; dále je zde samostatná kuchyně, 2 ložnice se vstupy na terasu (jedna s privátní koupelnou, druhá se šatnou), sdílená koupelna, prádelna a centrální chodba. První patro je tvořeno 3 ložnicemi s vlastními koupelnami, šatnami a lodžiemi. V posledním (ustoupeném) patře, které je přístupné výtahem či hlavním domovním schodištěm, je umístěno studio s velkorysou terasou a lodžií. V suterénu se nachází garáž pro 6 automobilů, jsou tu také prostory pro wellness (přístupné pohodlně výtahem) se saunou a ochlazovacím bazénkem, místnost pro zahradníka, úložné prostory a technické zázemí. Nemovitost je možné využít jako důstojné rodinné sídlo nebo rozdělit až na 3 samostatné bytové jednotky.

Vila byla zkolaudována ve 3. čtvrtletí r. 2018. Při výstavbě byly použity nadstandardní materiály, vysoce kvalitní vybavení a špičkové technologie. Na fasádě je kámen z Jižní Ameriky, okna jsou dřevěná bezrámová značky JOSKO s venkovními elektrickými žaluziemi. Smart home systém KNX s dotykovým panelem slouží k ovládání topení, klimatizace a venkovních žaluzií, je zde pokročilé řešení vzduchotechniky, klimatizace a podlahového vytápění, strukturovaná kabeláž telefonních a datových rozvodů, videotelefony, společná televizní anténa pro příjem TV a uzavřený kamerový systém a elektronické zabezpečovací zařízení. Vytápění plynovými kondenzačními kotli umístěnými v suterénu domu.

Klidná, zelená a velmi bezpečná lokalita s mnoha významnými historickými vilami se rozkládá mezi Letnou s mnoha útulnými kavárnami či trendy bistry a rozlehlým lesoparkem Stromovka. Z místa je rychle dostupné centrum, letiště, mezinárodní školy i kompletní občanská vybavenost včetně mnoha sportovišť. Cesty autem usnadňuje blízký vjezd do tunelového komplexu.

Podlahová plocha 1 002 m2, zastavěná plocha 263,5 m2, zahrada 738,5 m2, pozemek 922 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 002 m2
Zastavěná plocha 264 m2
Zahrada 739 m2
Pozemek 922 m2
Parkování Kapacitní garáž pro 6 automobilů
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20805
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.