Rodinný dům 6 + 1, Poreč, Istrie - Chorvatsko | 1
Rodinný dům 6 + 1, Poreč, Istrie - Chorvatsko | 2
Rodinný dům 6 + 1, Poreč, Istrie - Chorvatsko | 3
Rodinný dům 6 + 1, Poreč, Istrie - Chorvatsko | 4
Rodinný dům 6 + 1, Poreč, Istrie - Chorvatsko | 5
Rodinný dům 6 + 1, Poreč, Istrie - Chorvatsko | 6
Rodinný dům 6 + 1, Poreč, Istrie - Chorvatsko | 7
Rodinný dům 6 + 1, Poreč, Istrie - Chorvatsko | 8
Rodinný dům 6 + 1, Poreč, Istrie - Chorvatsko | 9

Rodinný dům 6 + 1

Užitná plocha 282 m2, pozemek 452 m2

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Jedinečný projekt nově vznikající moderní dvojvily s venkovním bazénem a úchvatným výhledem se bude nacházet jen 500 m od pláže s modrou vlajkou, 2 km od centra Poreče a 10 km od nájezdu na dálnici. Dokončení je plánováno na 2Q 2017.

Suterén vily se bude skládat z kotelny, skladu a místnosti vhodné k úpravě na SPA, fitness nebo saunu. V přízemí bude umístěna kuchyně s jídelnou a obývací pokoj, místnost pro domácí práce, prádelna a toaleta pro hosty. Obývací pokoj bude mít vstup na krytou terasu. První patro pak bude zahrnovat 4 hezké ložnice s vlastními koupelnami, dvě z nich budou mít k dispozici balkon. Na ploché střeše vznikne Jacuzzi a terasa s krásným výhledem na moře.

Použité materiály, technologie a konstrukce budou vilu řadit mezi pasivní domy, s PENB A. Uvedená cena zahrnuje kompletní dokončení vily investorem na klíč, dle přání budoucího majitele. Ke standardům bude patřit klimatizace, dubové podlahy, italské obklady a dlažba, plně vybavená kuchyně a koupelny, sauna, jacuzzi, vyhřívané podlahy v koupelnách, alarm. Na pozemku se bude nacházet kryté parkování pro 2 vozy a bazén s terasou pro opalování.

Příjemná přírodní lokalita nedaleko moře. V Poreči je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně škol a zdravotnického zařízení, stejně jako marina nebo malebné historické centrum.

Interiér 282 m2, pozemek 452 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 282 m2
Pozemek 452 m2
Parkování Kryté parkování pro 2 vozy
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24443

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.