Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 7
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 8
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 9
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 10
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 11
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 12

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 345 m2, pozemek 2 596 m2

Praha-západ, Jesenice

28 300 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorná vila situovaná v poklidné lokalitě s výhledy do přírody Průhonického parku, zároveň poskytující výbornou dopravní obslužnost díky snadnému napojení na Pražský okruh, Jižní spojku a dálnice D1 a D4. V rozlehlé zahradě je k dispozici nový altán s krbem a menší zahradní domek.

Dvoupodlažní dům disponuje v přízemí otevřeným konceptem jižně orientovaného obývacího pokoje, kuchyně a jídelního koutu s velkými okny zajišťujícími dostatečné proslunění, hlavní ložnicí s en-suite koupelnou s vanou i sprchovým koutem, z níž je přístupná dámská a pánská šatna, prostornou pracovnou, samostatnou toaletou, spíží a prádelnou. V patře jsou k dispozici dvě ložnice se sdílenou koupelnou, třetí pokoj s en-suite koupelnou, využitelná galerie a úložný prostor, který lze rozšířit do podkroví.

Mezi vybavení patří inteligentní domácí systém HAIDY, krb na biolíh, podlahové topení, týkové podlahy, dřevěné interiérové dveře, velkoformátová dlažba, plovoucí podlahy v patře, automatické venkovní žaluzie, plastová okna s dvojskly a plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči Miele s drtičkou odpadu, parní troubou a filtrační baterií Grohe. Na zahradě s okrasnými dřevinami a zavlažovacím systémem se nachází zahradní domek a také altán s venkovním krbem a posezením. Dvě parkovací místa pod zastřešenou pergolou, další dvě na pozemku.

Ve Zdiměřicích se nachází škola, dětská hřiště, golfové odpaliště, tenisové kurty, beach volejbalové hřiště a další sportoviště. Další občanská vybavenost je dostupná v rámci několika minut jízdy v sousedních Průhonicích nebo nedalekých Kunraticích. Prestižní škola Sunny Canadian International School je k dispozici do 5 minut jízdy, dostupnost do centra Prahy 25 minut.

Dům je aktuálně pronajat.

Interiér 345 m2, zahrada 2271 m2, pozemek 2596 m2.

Prodejní cena 28 300 000 Kč / 1 119 019 €
Užitná plocha 345 m2
Zastavěná plocha 325 m2
Zahrada 2 271 m2
Pozemek 2 596 m2
Parkování 2 krytá a dvě venkovní parkovací stání
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25089
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.