Rodinný dům 7 + 1, Umag, Istrie - Chorvatsko | 1
Rodinný dům 7 + 1, Umag, Istrie - Chorvatsko | 2
Rodinný dům 7 + 1, Umag, Istrie - Chorvatsko | 3
Rodinný dům 7 + 1, Umag, Istrie - Chorvatsko | 4
Rodinný dům 7 + 1, Umag, Istrie - Chorvatsko | 5

Rodinný dům 7 + 1

Užitná plocha 440 m2, pozemek 986 m2

Chorvatsko, Istrie, Umag

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Výjimečná příležitost ke koupi nemovitosti na Istrii, situované hned v první linii od moře, nabízející naprosté soukromí a nádherné výhledy na záliv a slovinské rezorty Piran a Portorož.

Vila nabízí dvě jednotky na dvou podlažích, přízemí zahrnuje velký obývací pokoj s krbem, galerii, kuchyň, jídelnu, dvě ložnice, toaletu, dvě komory a technickou místnost. Patro disponuje dvěma ložnicemi, koupelnou, obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, kotelnou, letní kuchyní a venkovní sprchou. Přední ložnice má velkou terasu s krásným výhledem na záliv. Atrium: bazén, pás palem, rozmarýn, oleandry a květiny, krásný výhled na záliv Piran.

K plně vybavenému domu náleží krásná terasa s kamenným stolem a lavicemi, ze které je přístup k soukromému molu o velikosti 40 m2, dále bazén, venkovní sprcha, gril a parkování pro 4 auta. V zahradě roste cypřiš, růže, rozmarýn, oleandry a olivovníky, bobkový list, růže aj. Při vstupu na pozemek je vysoká brána s automatickým otvíráním.

Vila leží v kosmopolitní oblasti Istrie v blízkosti golfových hřišť a krásných turistických stezek.

Interiér 440 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 440 m2
Pozemek 986 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25489

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.