Rodinný dům 5 + 1, Praha-východ | 1
Rodinný dům 5 + 1, Praha-východ | 2
Rodinný dům 5 + 1, Praha-východ | 3
Rodinný dům 5 + 1, Praha-východ | 4
Rodinný dům 5 + 1, Praha-východ | 5

Rodinný dům 5 + 1 | B1

Užitná plocha 192 m2, pozemek 671 m2

Praha-východ

8 190 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Řadový dům s bytovou jednotkou 5+1 je součástí nově vznikajícího rezidenčního projektu v malé obci nedaleko Prahy. Lokalita nabízí klidné bydlení v oblíbené rekreační oblasti s vyhledávaným hotelovým rezortem, místem k odpočinku a možnostmi bohatého sportovního vyžití.

Přízemí sestává z haly, obývacího pokoje, jídelny, oddělené kuchyně (všechny tři místnosti mají vstup do zahrady), koupelny se sprchovým koutem a toaletou a komory. První patro nabízí tři ložnice, společnou koupelnu s toaletou a schodišťovou chodbu. K jednotce náleží garáž pro 1 vůz.
Momentálně se dům prodává ve stavu 'dostavím si sám', tj. s hotovými nosnými stěnami, stropy, příčkami střechy, okny a fasádou. K dokončení jsou podlahy, omítky, rozvody instalací, zateplení střechy a další návazné práce.

V poklidném městečku se kromě hotelového komplexu s fitness centrem a venkovními sportovišti nachází například také jezdecký klub. Veškerá občanská vybavenost včetně velkého nákupního centra je dostupná do 10 minut jízdy autem v nedalekých Průhonicích, škola je k dispozici ve Velkých Popovicích nebo Říčanech a školka v 1,5 km vzdálených Modleticích. Přímo z obce se lze také dostat pohodlným autobusovým spojem ke stanici metra Opatov. Dojezdová vzdálenost do Prahy autem po dálnici D1 do 15 minut.

Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.
Interiér 191,82 m2, zahrada 551 m2.

Prodejní cena 8 190 000 Kč / 317 073 €
Užitná plocha 192 m2
Zahrada 551 m2
Pozemek 671 m2
Parkování Garáž pro 1 vůz
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25562
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.