Rodinný dům 6 + kk, Praha-západ | 1
Rodinný dům 6 + kk, Praha-západ | 2
Rodinný dům 6 + kk, Praha-západ | 3
Rodinný dům 6 + kk, Praha-západ | 4
Rodinný dům 6 + kk, Praha-západ | 5
Rodinný dům 6 + kk, Praha-západ | 6
Rodinný dům 6 + kk, Praha-západ | 7
Rodinný dům 6 + kk, Praha-západ | 8
Rodinný dům 6 + kk, Praha-západ | 9

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 1 181 m2, pozemek 3 300 m2

Praha-západ

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Výjimečné rodinné sídlo sestávající ze dvou samostatných funkcionalisticky laděných vil leží v klidné obci Ořech, jen pár kilometrů od hranice Prahy a pouhých deset minut od letiště Václava Havla. Sídlo zasazené do udržované vzrostlé zahrady nabízí vybavení a technologie v nejvyšším standardu, wellness s fitness, vinotéku nebo cinema room.

Hlavní trojpodlažní budova (6+kk) disponuje čtyřmi samostatnými ložnicemi, pracovnou, rozlehlým obývacím prostorem a relaxační částí zaujímající jedno celé podlaží. Ve vedlejším objektu se pak nachází 5 podzemních garáží a obytné patro 2+kk využitelné pro trvalé bydlení nebo jako prostory pro podnikání. K dispozici je celkem 7 podzemních parkovacích míst, technologické zázemí, trezorová místnost, bazén, altán s prostorem až pro 100 hostů a plně vybavenou kuchyní včetně grilu.

Plně automatický provoz umožňuje dálkové ovládání ve stylu inteligentní domácnosti. Mezi další vybavení patří klimatizace, finská a parní sauna, solárium, vyhřívaný bazén, Whirlpool, cinemaroom s profesionální aparaturou, kuchyňské spotřebiče MIELE, na míru zhotovený nábytek Design by Donlič, venkovní nábytek DEDON, vyhřívaná vjezdová rampa do garáží, centrální vysavač HUSKY, podlahové vytápění a plynový kotel SIEMENS. Wellness zóna je klimatizována systémem FUJI proti úniku vlhkosti do dalších částí domu, zajištěn je také náhradní zdroj energie pro případ výpadku proudu.

Příjemná a klidná lokalita v blízkosti CHKO Český kras nabízí široké možnosti volnočasových aktivit a současně rychlý dosah centra Prahy. Nákupní centra a další občanská vybavenost jsou dostupné už do deseti minut jízdy autem, jen kilometr od domu se lze také napojit na Pražský okruh a Jižní spojku.

Interiér 1086 m2, zahrada 2823 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 181 m2
Terasa 95 m2
Zastavěná plocha 477 m2
Zahrada 2 823 m2
Pozemek 3 300 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26088
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.