Rodinný dům 3 + kk, Střešovice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 3 + kk, Střešovice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 3 + kk, Střešovice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 3 + kk, Střešovice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 3 + kk, Střešovice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 3 + kk, Střešovice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 3 + kk, Střešovice - Praha 6 | 7
Rodinný dům 3 + kk, Střešovice - Praha 6 | 8
Rodinný dům 3 + kk, Střešovice - Praha 6 | 9

Rodinný dům 3 + kk

Užitná plocha 139 m2, pozemek 105 m2

Praha 6, Střešovice

Útulný rodinný dům s malou zahrádkou a vínem obrostlou terasou orientovanou do zeleného svažitého dvora. Novostavba z roku 2001, která prošla v roce 2010 rekonstrukcí, nabídne mimo jiné příjemné osvětlení díky příznivé jihovýchodní orientaci.

Interiér domu umístěného ve svahu se sestává celkem ze 3 podlaží. Prostřední patro, které se nachází v úrovni ulice, nabízí vstupní předsíň, samostatnou toaletu, koupelnu s vanou a přípravou pro sprchový kout, ložnici s balkonem a chodbu se schodištěm. Nejnižší podlaží tvoří obývací pokoj s mramorovým krbem, jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem a spíží. Velká francouzská okna vedou na terasu (která je přístupná i z venkovního schodiště) a níže do zahrádky nabízející vstup do sklepa. V nejvyšším podlaží je umístěna hlavní ložnice s vlastní koupelnou (sprcha, toaleta), místem pro pracovní stůl/toaltní stolek a množstvím vestavěných skříní.

Vybavení zahrnuje mramorový krb, dubové podlahy KHARS, dýhované dveře Sapeli, žulovou pracovní desku a spotřebiče Whirlpool v kuchyni, plynový kotel Viesmann, přípravu pro venkovní rolety, alarm a domácí telefon.

Velice atraktivní lokalita nedaleko parku Kajetánka poskytuje výbornou dostupnost do centra i na letiště Václava Havla. Veškerá občanská vybavenost se nachází v pěší vzdálenosti od domu.


Interiér 112 m2, terasa 21 m2, balkon 6 m2, pozemek 105 m2, sklep 10 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 139 m2
Terasa 21 m2
Balkon 6 m2
Pozemek 105 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26214

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.