Rodinný dům 5 + 1, Modřany - Praha 4 | 1
Rodinný dům 5 + 1, Modřany - Praha 4 | 2
Rodinný dům 5 + 1, Modřany - Praha 4 | 3
Rodinný dům 5 + 1, Modřany - Praha 4 | 4

Rodinný dům 5 + 1, 05.B

Užitná plocha 202 m2, pozemek 514 m2

Praha 4, Modřany

Moderní charakter, komfort a dosah veškerých služeb i centra, přesto však příjemná atmosféra venkovského bydlení bezprostředně u lesa – to nabídne nově vznikající rezidenční čtvrť ležící mezi Vltavou a Modřanskou roklí. Komplex s malým náměstím a strukturou malých uliček poskytne bezpečí, soukromí a široké volnočasové vyžití, které ocení nejen rodiny s dětmi. Plánovaný termín dokončení Q1 2019.

Tento řadový dům s jižně orientovanou zahradou nabídne v přízemí garáž, předsíň s prostorem pro vestavěné skříně, velkou komoru / úklidovou místnost, toaletu pro hosty a obývací prostor s otevřenou kuchyní a vstupem na terasu a dále na zahradu. V klidové zóně domu v patře jsou 4 ložnice, z toho hlavní ložnice má svoji koupelnu a dále je zde druhá, společná koupelna.

Prakticky řešené interiéry s kvalitním technickým zázemím zahrnují laminátové plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, plastová okna, protipožární vstupní dveře, koupelny se sanitou značky Grohe, JIKA, Laufen a Kaldewei, přípravu pro kuchyňskou linku, stropní svítidla a kondenzační plynový kotel.

Rezidenční komplex přiléhající lesu nedaleké Modřanské rokle je zasazený do velmi praktické lokality, která v pěší vzdálenosti poskytne potřebnou nabídku služeb. Procházkou dojdete už do deseti minut k základní a mateřské škole, supermarketu a zastávce autobusů mimo jiné ve směru stanice metra Háje (linka C). Nedaleko se podél Vltavy táhne sportovní fitness stezka. K dispozici je dále vlakové nádraží a rychlé napojení na Pražský okruh, do samotného centra Prahy se se lze dostat autem už za 20 minut.

Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.
Užitná plocha 177,4 m2, celková plocha 192,3 m2, terasa 10,2 m2, zahrada 287,2 m2, pozemek 514 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu Rodinné domy u Modřanské rokle. V případě zájmu o byt navštivte webovou stránku navazujícího projektu Rezidence u Modřanské rokle.

Prodejní cena rezervováno
Užitná plocha 202 m2
Terasa 10 m2
Zastavěná plocha 111 m2
Zahrada 287 m2
Pozemek 514 m2
Parkování garáž pro 1 auto
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26511
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.