Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 1
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 2
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 3
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 4
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 5
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 6
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 7
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 8
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 9
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 10
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 11
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 12
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 13
Rodinný dům 5 + kk, Bohutice, Znojmo | 14
Exkluzivně

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 351 m2, pozemek 9 400 m2

Znojmo, Bohutice

15 700 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Dva stylově vybavené původní dřevěné sruby z roku 1856, dovezené ze Švédska, vhodné pro rekreaci i bydlení, stojí obklopené jižně orientovaným ovocným sadem a okrasnou zahradou s jezírkem a bazénem se slanou vodou. Interiér i exteriér působí uklidňujícím dojmem a místo je tak úžasným únikem z ruchu města.

První domek se sestává ze vstupní haly s vestavěnou skříní, komory, obývacího pokoje s novými kachlovými kamny, kuchyňským koutem se spíží a jídelním koutem umístěným v proskleném výklenku s výhledem do krajiny. Na ložnici navazuje koupelna s částečně oddělenou toaletou, další toaleta je samostatná u vstupu. Vstup do druhého domku tvoří chodba, ze které vedou dvoukřídlé dveře do hlavní místnosti s původním kachlovým krbem (možno využít jako 1+kk). Dále je zde ložnice, druhá koupelna a prádelna. Domky jsou propojeny částečně krytou terasou, na které stojí venkovní kuchyně.

Oba sruby jsou kompletně zařízeny pečlivě vybraným nábytkem s důrazem na přírodní materiály. Podlaha je z původních prken severské borovice, dřevěná jsou okna s dvojskly a okenicemi, dveře, plně vybavená kuchyně. V každém z pokojů najdeme stylové tapety, které podtrhují švédského ducha celého domu. Optimální klima zajišťuje rekuperace. Součástí zahrady je 15metrový bazén se slanou vodou a studna s pitnou vodou, která se používá i na zalévání a napouštění bazénu. Dvě zpevněná parkovací stání na pozemku neruší výhled do krajiny. Na pozemku je sklep, pod terasou bazénu sauna a technické zázemí. Kanalizace je svedena do jímky. Bezpečnost zajišťuje kamerový systém a reflektory s čidly.

Sruby stojí na krásném a úrodném místě jižní Moravy, které se proslavilo vlastní ovocnou odrůdou: Bohutickou meruňkou. Poloha na kraji obce hned u lesa zajišťuje naprosté soukromí. Dopravní spojení usnadňuje 800 metrů vzdálená vlaková zastávka s přímými spoji do Brna, autem trvá cesta do centra 30 minut, stejně jako do Znojma. Z obce jezdí také autobus do okolních obcí, například pět minut do Olbramovic s mateřskou a základní školou, poštou, restaurací, vinařstvím a dalšími službami. Potraviny jsou také přímo v Bohuticích.

Interiér 151 m2 (97 a 54 m2), terasa 200 m2, pozemek 9.400 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 15 700 000 Kč / 570 080 €
Užitná plocha 351 m2
Terasa 200 m2
Zastavěná plocha 151 m2
Pozemek 9 400 m2
Parkování 2 venkovní parkovací stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27118

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.