Rodinný dům 11 + 1, Cannes | 1
Rodinný dům 11 + 1, Cannes | 2
Rodinný dům 11 + 1, Cannes | 3
Rodinný dům 11 + 1, Cannes | 4
Rodinný dům 11 + 1, Cannes | 5
Rodinný dům 11 + 1, Cannes | 6
Rodinný dům 11 + 1, Cannes | 7
Rodinný dům 11 + 1, Cannes | 8
Rodinný dům 11 + 1, Cannes | 9

Rodinný dům

Užitná plocha 800 m2, pozemek 6 740 m2

Cannes

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Prvotřídní a luxusní toskánské sídlo s domem pro hosty, okrasnou zahradou, bazénem a úžasným výhledem, nedávno zrenovované a s vybavením od známého místního architekta v blízkosti centra Cannes, Croisette a pláže, situované na prestižním klidném místě, skrytém pohledům a přitom v srdci rezidenční zástavby, nabízí ničím nerušený pohled na moře a pohoří Esterel. Velkolepá udržovaná zahrada na pozemku o velikosti cca 6700 m2 s fontánami a prameny je součástí jedné z nejkrásnějších nemovitostí co se týká kouzla a autenticity v Cannes.

Přízemí domu nabízí vstupní halu, plně vybavená kuchyň se spíží a vstupem pro personál, jídelnu otevřenou do zahrady, obývací pokoj s krbem a přístupem na terasu, další samostatný pokoj a koupelnu pro hosty. V prvním patře se nachází 3 ložnice se šatnami a 3 koupelny, (všechny en-suite, dvě s vanou a jedna se sprchovým koutem). V suterénu je umístěna prádelna, technická místnost se skladovacími prostory, vinný sklep a hudební místnost s domácím kinem. Dům pro hosty u bazénu sestává z obývacího pokoje s jídelním prostorem, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a fitness místností.

K vybavení domu patří dvojskla v oknech, klimatizace, zavlažovací systém, venkovní osvětlení, alarm, interkom, elektricky ovládaná brána, videotelefon a dům pro správce.

Parkování až pro 10 vozů.

Interiér 800m2, Pozemek 6740m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 800 m2
Pozemek 6 740 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27214

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.