Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 1
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 2
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 3
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 4
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 5
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 6
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 7
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 8
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 9
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 10
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 11
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 12
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 13
Rodinný dům 5 + 1, Na Pokraji , Kamenice - Praha-východ | 14

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 202 m2, pozemek 1 277 m2

Praha-východ, Kamenice, Na Pokraji

Příjemná vzdušná a světlá rodinná vilka s upravenou zahradou a bazénem stojí v rezidenční části obce kousek od Prahy. Místo obklopené hlubokými lesy na dohled golfového hřiště Štiřín poskytuje klid, veškeré služby, dostatek sportovních možností a rychlé spojení s Prahou autem i příměstskými autobusy.

Přízemí nabízí jihozápadně orientovaný obývací pokoj s krbem na dřevo, hostinskou ložnici, kuchyň s jídelnou umístěnou v proskleném výklenku, dále spíž, koupelnu a prostornou schodišťovou halu. Celé přízemí je propojeno s verandou, na kterou navazuje terasa. V patře jsou umístěny 2 ložnice, přičemž jedna může být rozdělena na dva dětské pokoje – z této ložnice je také vstup na balkon a do malé šatny. Dále je zde galerie, velká koupelna s rohovou vanou a šatna, která patří k hlavní ložnici.

Místnosti prosvětlují velká okna. Na podlahách je plovoucí laminát a velkoformátová dlažba, povrch verandy a terasy kamenný. Vytápění plynovým kotlem Junkers (podlahové topení v kombinaci s radiátory). Kuchyňská linka z masivu je vybavena vestavěnými spotřebiči. Na udržované zahradě se nachází bazén, studna, udírna a dílna. Parkování v podsklepené garáži a na 3 venkovních krytých místech.

Klidná rezidenční lokalita ideálně kombinuje blízkost přírody a dosah veškerých služeb. Mateřská a základní škola jsou vzdáleny 1,5 km, v obci je pošta, supermarket, lékárna, praktický lékař, cukrárna i restaurace. Sportovní vyžití si zde najdou příznivci golfu, cyklistiky, běhu, bruslení a hokeje. Nedaleko se buduje nové golfové hřiště PGA, hokejový stadion Popovice je vzdálen 7 minut jízdy. Autem je to na kraj Prahy 15 minut, příměstský autobus jezdí ke stanici metra linky C Budějovická.

Interiér 202 m2, zastavěná plocha 161 m2, zahrada 1051 m2, pozemek 1212 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 202 m2
Zastavěná plocha 161 m2
Zahrada 1 051 m2
Pozemek 1 277 m2
Parkování Parkování v garáži a na 3 venkovních krytých místech.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27247
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.