Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 1
Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 2
Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 3
Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 4
Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 5
Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 6
Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 7
Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 8
Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 9
Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 10
Rodinný dům 4 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 11
Včetně interiérového vybavení

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 169 m2, pozemek 471 m2

Praha 10, Hostivař, U Golfu

Rodinný dům v uzavřeném rezidenčním projektu Golf Hostivař nabízí moderní bydlení s mnoha možnostmi sportovního vyžití a veškerými službami v těsné blízkosti.

Společenská část domu v přízemí se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, hostinské ložnice/pracovny, samostatné toalety, prádelny (s možností vytvoření koupelny) a předsíně přístupné také přímo z garáže. Obývací pokoj má vstup na obě terasy – východní, kde je příjemné ranní posezení pod zajímavě řešenou markýzou, i na západní s pergolou a možností večerní relaxace ve vířivce. V patře je umístěna hlavní ložnice se šatnou a vlastní koupelnou, další ložnice a společná koupelna.

Použité materiály jsou ve vysokém standardu: podlahy plovoucí dřevěné třívrstvé Tarkett dub natur s matným lakem, na terasách dřevo Merbau a Bangkirai. Velkoformátová dřevohliníková okna s dálkově ovádanými venkovními žaluziemi. Kuchyň je vybavena spotřebiči BOSCH nejvyšší řady. V obývacím pokoji je umístěn krb Leda Magma s kamenným obkladem. Systém inteligentní domácnosti Loxone ovládá například žaluzie a topení podle venkovních čidel. Vířivka pro 6 osob je značky iQue Eden. Vytápění plynovým kotlem BUDERUS. Dům je nabízen včetně veškerého vybavení. Parkování v garáži, další 2 místa před domem. Zavlažovanou zahradu udržuje zahradník resortu.

V místě je plná občanská vybavenost: mateřské i základní školy, pošta, několik supermarketů a restaurací. Kromě golfového hřiště lze sportovat i na blízkých tenisových kurtech, kousek je také plavecký bazén nebo rozlehlý Hostivařský lesopark s turistickými a cyklistickými stezkami, dětskými hřišti, beach volejbalovými kurty nebo hřištěm pro nohejbal. Autobusem se lze rychle dostat ke stanici metra C Háje nebo k vlakovému nádraží s rychlým spojem do centra (18 minut na Hlavní nádraží).

Interiér 169 m2, zastavěná plocha 227 m2, zahrada 244 m2, pozemek 471 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 169 m2
Zastavěná plocha 227 m2
Zahrada 244 m2
Pozemek 471 m2
Parkování parkování v garáži, 2 místa před domem
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27498
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.