Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 1
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 2
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 3
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 4
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 5
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 6
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 7
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 8
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 9
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 10
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 11
Rodinný dům 5 + kk, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 12
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 206 m2, pozemek 1 297 m2

Beroun, Vysoký Újezd, Za Hospodou

Novostavba moderního dvoupodlažního domu, kde byly použity kvalitní a zcela přírodní materiály, stojí přímo u vyhlášeného golfového resortu kousek od Prahy. Dřevostavba klade důraz na práci se světlem, otevřený prostor a dostatek vzduchu, a proto zde vládne neskutečně příjemná atmosféra.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, odkud lze vyjít na jihozápadní verandu a do zahrady, dále pracovna/hostinská ložnice, prostorná vstupní hala se schodištěm a toaleta. V patře je umístěna hlavní ložnice se vstupem na terasu. Místnost je propojená s koupelnou se solitérní vanou a sprchovým koutem. Součástí patra jsou další 2 ložnice, koupelna (sprchový kout, wc, bidet, vestavěná skříň, designový otopný žebřík) a šatna.

Vybavení bylo pečlivě vybíráno od nejlepších, převážně rakouských dodavatelů. Hřejivý pocit v ložnicích dodávají vyhřívané dřevěné podlahy zn. Admonter z kartáčovaného matného voskovaného dubu, v přízemí je pro lepší údržbu vyhřívaná dlažba. Okna dřevohliníková s trojskly jsou stíněna venkovními žaluziemi, většina dveří je celoskleněných. Kuchyně od renomované značky Poggenpohl je vybavena spotřebiči Miele. K posezení lákají židle u masivního ručně vyrobeného jídelního stolu nebo křeslo u krbu. Po dohodě je možné v domě veškeré interiérové vybavení včetně designových solitérů nebo originálních svítidel ponechat. Dům obklopuje zahrada, odkud lze přímo sledovat dění na golfovém hřišti. Na pozemku stojí přístřešek pro auta a dva zahradní domky.

Dům je součástí právě vznikající vilové čtvrti, kde postupně přibydou obchody, restaurace a další služby. Velmi klidná lokalita vzdálená autem 15 minut od Prahy nabízí především golfové vyžití: vyhlášený resort Albatross, splňující standardy EGA a pořádající i mezinárodní turnaje, je hned u domu. V místě je základní občanská vybavenost (například pošta, restaurace nebo mateřská a základní škola). Cesta příměstským autobusem ke stanici metra linky B Zličín trvá necelou půlhodinu, nájezd na dálnici D5 je vzdálen 3 minuty jízdy autem.

Interiér 205,67 m2, zastavená plocha 180 m2, zahrada 1 117 m2, pozemek 1297 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 206 m2
Zastavěná plocha 180 m2
Zahrada 1 117 m2
Pozemek 1 297 m2
Parkování na pozemku je přístřešek pro auta
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27970
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.