Rodinný dům 9 + 1, Kamechy, Brno - Bystrc - Brno | 1
Rodinný dům 9 + 1, Kamechy, Brno - Bystrc - Brno | 2
Rodinný dům 9 + 1, Kamechy, Brno - Bystrc - Brno | 3
Rodinný dům 9 + 1, Kamechy, Brno - Bystrc - Brno | 4
Rodinný dům 9 + 1, Kamechy, Brno - Bystrc - Brno | 5
Rodinný dům 9 + 1, Kamechy, Brno - Bystrc - Brno | 6
Rodinný dům 9 + 1, Kamechy, Brno - Bystrc - Brno | 7
Rodinný dům 9 + 1, Kamechy, Brno - Bystrc - Brno | 8
Rodinný dům 9 + 1, Kamechy, Brno - Bystrc - Brno | 9
Rodinný dům 9 + 1, Kamechy, Brno - Bystrc - Brno | 10
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům

Užitná plocha 783 m2, pozemek 4 552 m2

Brno, Brno - Bystrc, Kamechy

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Jedinečné sídlo Rezidence Vrbovec bylo navrženo, aby splnilo hlavní kritéria kvalitního bydlení: souznění s přírodou, zdravý životní styl, sport, luxusní inteligentní systémy i naprosté soukromí a bezpečí.

Klimatizovaná rezidence určená pro rodinu, setkávání s přáteli i obchodními partnery má velkorysou dispozici, která je funkčně rozdělena na několik zón. Privátní prostory tvoří 4 ložnice, kuchyně a obývací pokoj navazující na odpočinkovou zimní zahradu s nádherným výhledem do přírody. Součástí formálních prostor obklopených velkorysou terasou je anglický klub, 2 pracovny a vinný sklep. Relaxační prostory s výhledem do okolních hlubokých lesů nabízejí venkovní bazén organického tvaru a s mořskou vodou, venkovní vířivku, saunu, wellness místnost a venkovní krb. Sportovní prostory pak zahrnují víceúčelový tenisový kurt s nočním osvětlením a tělocvičnu.

Veškeré použité materiály splňují požadavky nejnáročnější klientely: podlahy kamenné, dřevěné a žulové, obklady ze vzácných dřev eukalyptus a zebrano, štukové vápenné omítky, dřevěná eurookna. V koupelnách mozaika, obklady a vybavení značek Villeroy & Boch a Duravit. Rezidence je vybavena aktivními prvky ochrany (kamerový systém, elektronické zabezpečení s napojením na PCO a dálkově ovládané psí kotce napojené na elektronický systém). K domu patří 2 garáže celkem pro 3 vozy a 2 krytá venkovní parkovací stání.

Místo na hranici přírodního parku nedaleko Brněnské přehrady poskytuje těsný kontakt s přírodou a zároveň rychlou dostupnost všech městských služeb. Přímo v místě je mateřská škola nebo poliklinika s lékárnou. Kousek od domu staví autobus nabízející spojení například se zoologickou zahradou, o pár metrů dále je tramvajová zastávka s přímým spojem do centra. Cesta autem do středu města trvá cca 15 minut.

Užitná plocha 783 m2, zastavěná plocha 512 m2, terasy 261 m2, zahrada 4 040 m2, pozemek 4 552 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 783 m2
Zastavěná plocha 512 m2
Zahrada 4 040 m2
Pozemek 4 552 m2
Parkování 2 garáže pro 3 vozy, 2 krytá venkovní stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28132

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.