Rodinný dům 8 + 1, Barrio Parque, Buenos Aires | 1
Rodinný dům 8 + 1, Barrio Parque, Buenos Aires | 2
Rodinný dům 8 + 1, Barrio Parque, Buenos Aires | 3
Rodinný dům 8 + 1, Barrio Parque, Buenos Aires | 4
Rodinný dům 8 + 1, Barrio Parque, Buenos Aires | 5

Vila

Užitná plocha 885 m2, pozemek 552 m2

Buenos Aires, Pampa

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Historická, velmi vkusná vila francouzského stylu je zasazena do Barrio Parque, prémiové rezidenční čtvrti Buenos Aires - proslavené ambasádami a soukromými rezidencemi. Vila byla postavena v roce 1929, v roce 2002 prošla kompletní rekonstrukcí a i dnes se tak může pochlubit původními architektonickými prvky.

Dům má prostorný obývací pokoj propojený s formální jídelnou, jehož dominantou je velké zakřivené schodiště, dále prostornou kuchyni s ostrůvkem a jídelním koutem, rodinný pokoj, hlavní ložnici (včetně koupelny, 2 šaten, pracovního prostoru a balkonu) a 3 prostorné ložnice s koupelnami a balkony. Podzemní podlaží poskytuje 2 pokoje pro hospodyni / správce domu, saunu, prádelnu a prostor pro žehlení. Před domem je prostorná veranda s vyhřívaným bazénem a grilem a parkování pro 4 auta.

Zcela vybavený interiér je zařízen v tom nejvyšším standardu, najdete zde také domácí kino, podlahové i centrální topení, klimatizaci, dřevěné podlahy ze slavonského dubu a dvojité stropy.

Pozemek 552 m2 - z toho zahrada 254m2, plocha domu 885 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 885 m2
Zahrada 254 m2
Pozemek 552 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28575

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.