Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 1
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 2
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 3
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 4
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 5
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 6
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 7
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 8
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 9
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 10
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 11
Rodinný dům 6 + kk, Troja - Praha 7 | 12

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 440 m2, pozemek 623 m2

Praha 7, Troja

39 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rodinná vila, kde má každý člen rodiny dostatek soukromí a zároveň je zde velký prostor pro společná setkávání, se nachází v oblíbené lokalitě nedaleko Trojského zámku, pod vinicemi botanické zahrady a kousek od ZOO.

Přízemí
tvoří jižně orientovaný obývací pokoj s jídelnou s krbem, místnost je francouzskými okny propojená se zahradou. Prosklenými dveřmi je oddělena prostorná kuchyň. Dále je zde šatna, koupelna, zádveří a schodišťová hala. V 1. patře se nachází galerie se severním balkonem, pracovna, ložnice s jižním balkonem, chodba se vstupem na terasu (přístupnou i po schodišti ze zahrady), 2 šatny a 2 koupelny. 2. patro je tvořeno 2 ložnicemi, koupelnou a balkonem s výhledem do zeleně. K domu patří dvojgaráž se vstupem do jihozápadní zahrady.

Pohodlná kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči (například velkým sporákem kombinace plyn a elektrická varná deska nebo 2 vinotékami). V interiéru je množství nábytku na míru (dřevěné knihovny, kamenné skříňky a kabinet aj.), po dohodě je možné zde zanechat i další nábytek velmi kvalitních značek (Monetti, FLOU apod.) nebo starožitný stůl. Podlahy jsou z lakovaného dřeva doussie, v koupelnách dlažba, ve vstupní hale terazzo. Dveře s kovovými rámy a skleněnými výplněmi, okna dřevěná s vnitřními okenicemi. Koupelny jsou vybaveny moderní sanitou, většina z nich má WC, bidet, vanu a sprchový kout.
K příjemné atmosféře na pěstěné zahradě přispívá kroucená vrba, vzrostlá borovice a další solitérní dřeviny, ozdobná fontánka i kamenný chodníček mezi záhony s okrasnou zelení. Ty jsou vybaveny úspornou kapkovou závlahou.

Dům je umístěn v klidné slepé uličce v oblíbené rezidenční čtvrti, lokalita vyniká množstvím přírodních parků a památek. V těsné blízkosti fungují potraviny, pošta, restaurace, kavárna, mateřská a základní škola i gymnázium. Autobusové spoje jezdí k tramvajové zastávce Trojská a ke stanici metra C Nádraží Holešovice, cesty autem urychluje nedaleký vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Užitná plocha 410 m2, zastavěná plocha 218 m2, zahrada 405 m2, pozemek 623 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 39 000 000 Kč / 1 416 122 €
Užitná plocha 440 m2
Terasa 20 m2
Balkon 10 m2
Zastavěná plocha 218 m2
Zahrada 405 m2
Pozemek 623 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28623

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.