Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 7
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 8
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 9
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 10
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 11
Rodinný dům 7 + kk, Ke Kulišce, Dejvice - Praha 6 | 12

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 337 m2, pozemek 1 295 m2

Praha 6, Dejvice, Ke Kulišce

Projekt unikátní rodinné nízkoenergetické vily ve funkcionalistickém stylu od renomovaných architektů Martina Kareše a Roberta Raise je navržen pro jižní svažitý pozemek o velkorysé výměře a s úžasným výhledem do Šáreckého údolí. Lokalita umožní komfortní bydlení s rychlou dostupností jak do centra města, tak na letiště. Pravomocné stavební povolení a projekt jsou součástí kupní ceny. Majitel nabízí možnost také výstavbu vily na klíč.

Srdcem vily se podle návrhu stane prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a velkoformátovými posuvnými okny na krytou zahradní terasu. V přízemí dále bude relaxační zóna se saunou, pracovna/pokoj pro hosty, koupelna, šatna a centrální hala. První patro bude tvořit hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, 2 ložnice, další koupelna, samostatná toaleta a galerie se vstupem na terasu. Suterén poskytne prostor například pro domácí kino, komoru, technickou místnost a garáž pro 3 vozy.

Vila je v souladu se současnými trendy navržena jako nízkoenergetický dům s výtahem, s minimálními provozními náklady a šetrný k životnímu prostředí. Návrh počítá s tepelným čerpadlem, podlahovým topením a kontrolovaným větráním pomocí rekuperace tepla.

Pozemek situovaný na kraji vilové čtvrti v oblíbené čtvrti Praha 6 - Dejvice, v příjemné lokalitě přírodního parku Šárka-Lysolaje poskytuje absolutní klid, čistý vzduch a dostatek soukromí stejně jako rychlou dojezdovou vzdálenost do centra Prahy i na letiště. Blízké autobusové spoje jezdí pár minut ke stanici metra A Bořislavka nebo Dejvická. Okolí protkané cyklistickými i turistickými trasami nabízí dostatek příležitostí ke sportu i relaxaci. Na pozemek je zavedena přípojka elektřiny, vody a kanalizace a až k němu vede asfaltová příjezdová komunikace.

Projekt novostavby: užitná plocha 337 m2, zastavěná plocha 150 m2, zahrada 1 145 m2, pozemek 1 295 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 337 m2
Zastavěná plocha 150 m2
Zahrada 1 145 m2
Pozemek 1 295 m2
Parkování 3 garážová parkovací stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28790
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.