Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 1
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 2
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 3
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 4
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 5
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 6
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 7
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 8
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 9
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 10
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 11
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 12
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 13
Rodinný dům 5 + kk, Petrov - Praha-západ | 14
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 382 m2, pozemek 1 680 m2

Praha-západ, Petrov

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Nadčasový rodinný dům vybavený moderními technologiemi a špičkovým designem se nachází uprostřed neporušené přírody, jejíž scenérie se díky posuvným skleněným plochám stávají součástí interiéru. Svou polohou je dům vhodný i pro ty, kteří svůj pracovní a studijní čas tráví v Praze a ve volných chvílích touží po klidu bez rušivých zvuků města.

Praktická dispozice složená do písmene H poskytuje 3 samostatná apartmá; každé s ložnicí, koupelnou, toaletou a prostornou šatnou. Místem pro společná setkávání je obytný prostor s designovou kuchyní a volně navazující terasou, kam lze vstoupit na několika místech. Relaxační zóna obsahuje krytý bazén, vířivku a přípravu na saunu. Dále je součástí interiéru pracovna, vstupní hala a provozní zázemí s komorou, technickou místností, prádelnou a garáží pro 2 auta. Ať už vaříte, pracujete nebo odpočíváte, vždy můžete pohledem spočinout na zelených zvlněných plochách okolo řeky Sázavy, vidět je i vrch Medník.

Stavba je koncipována jako energeticky velmi úsporná. Okna stíní screenové rolety na elektrické ovládání, interiérové dveře jsou bezobložkové. Domácí PC síť a uložiště dat, sound systém Sonos se skrytými reproduktory Bose, 2 klimatizační jednotky (v obytném prostoru s kuchyní a v pracovně), odvlhčovací jednotka v relaxačním prostoru. Nemovitost je nabízena včetně veškerého zařízení vyrobeného většinou na míru.
Bazén je vybaven automatickou úpravou kvality vody s UV lampou a možností přednastavení teploty. Rovná střecha je vhodná pro instalaci fotovoltaických panelů včetně akumulace elektřiny do baterií nebo propojení s akumulačními nádržemi. Tepelné čerpadlo vzduch-voda je napojeno na několik okruhů (ohřev TUV a vody pro podlahové vytápění; vyhřívání bazénu; koupelnové radiátory). Zavlažování zahrady dešťovou vodou s 10 okruhy závlahy trávníku a 2 okruhy kapkové závlahy stromů a keřů. Bezpečí střeží kamerový systém a zabezpečovací systém Paradox.

Lokalita, která je součástí přírodního parku Střed Čech, poskytuje naprosto čistý vzduch, klid a těsný kontakt s přírodou. Veškerá občanská vybavenost je v sousední Davli nebo Jílovém u Prahy, do obou míst je to autem nebo autobusem jen pár minut. Cesta do Prahy trvá asi půl hodiny, tuto dobu ještě zkrátí plánovaná dálnice D3.

Interiér 382 m2, zastavěná plocha 466 m2, zahrada 1 214 m2, pozemek 1 680 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 382 m2
Zastavěná plocha 466 m2
Zahrada 1 214 m2
Pozemek 1 680 m2
Parkování garáž pro dvě auta
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28907

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.